Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie pomysł jest głupi, bo nie mogę
to idz do pracy normalnie jak czlowiek (na 8-9) a nie lez w lozku do 11 i do roboty na 12 :D

wtedy bedziesz mogl jechac. ale jesli wyjazd o 15 to ja odpadam tez - o 16 to moze sie juz udac. zaczniemy najwyzej o 17:30

 

 

To ja sie wobec tego pisze tylko musiałbym wiedzieć dzień wcześniej tak wiecie zeby sie przygotować finansowo i z wyposarzeniem :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to idz do pracy normalnie jak czlowiek (na 8-9) a nie lez w lozku do 11 i do roboty na 12

Nie da rady. Za bardzo lubie spać :D

A poza tym najwczesniej moge iść do pracy na 9 (bo wczesniej to nie ma po co przychodzić) a wtedy i tak koniec o 17 najwczesniej a jak roboty jest duzo to i później, węc po co sie rano tak męczyc :)

 

Za to jadę w sobotę do Białki na popołudnie. Będzie ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to chyba robicie złośliwie... :)

Zawsze się spotykacie wtedy jak ja mam inne plany... :(

W piątek (nie wiem czy było coś) miałem firmową imprezę, a w niedzielę (też nie wiem czy coś było) byłem na deseczce w Białeczce.

Było zaje...fajnie i wszystko mnie dzisiaj boli :(

 

Sia! Co Ci sie nie podoba w temacie snowboardowym ?? :(

Przeciez to tez jednosladowy pojazd :)

Narciarzom mówimy stanowcze nie :D))

(To sie teraz zacznie wojne - hyhy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrażenie' date=' że ten temat ma ponad 80 stron - a teraz widzę niecałe 60, a nic nie piłem.[/quote']

 

Też się zdziwiłem, ale sprawdziłem czy pierwszy post na pierwszej stronie jest ten sam i jest, więc wygląda na to, że zmieniła się ilość postów na jednej stronie (bo nie sądzę, że ktoś się przebijał przez wszystkie strony i usuwał wybiórczo). Pamięta ktoś ile było przedtem postów na stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...