Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siasia, ale z Ciebie podpuszczacz, no no, nie spodziewałem się :banghead:

 

A tak przy okazji, to chyba trzeba będzie poszukać jakiegoś pewnego serwera i ściepnąć się na hosting dla 4um południe, bo o ile teraz jest jeszczę w miarę spoko, to w sezonie tak być nie może.

 

EDIT: a może poprosimy Shreka, żeby nam założył dział 'Grupa Południe' na tym 4um ?

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: a może poprosimy Shreka, żeby nam założył dział 'Grupa Południe' na tym 4um ?

 

Otóż to.

Ja nawet niebardzo wiedziałem, że jest jakieś 4um grupy płd.

Co dopiero osoby nie z południa.

Dodanie działu na tym 4um spowoduje, że spokojnie będziemy mogli się ugadywać na wyjazdy a i inni łatwo do nas trafią.

Serwer działa sprawnie i nie trzeba "ściepy" na domene robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak, jakaś wycieczka weekendowa? Matek, xtr?  :evil:

HI no wiesz narazie mi wystarczy odchorowywuje niedzielny wypad zaraz wylicze co mnie boli a wiec :

primo-pierwszy dzien po "przejazdzce" miałem zakwasy tak to jest jak sie długo nie trenowalo(chyba musze powrócić do treningów zimowych)

secundo- odchorowywuje trocze mnie przewiało przez kask oczy mi zmarzły:) reszta spoko tylko przez kilka dni troche miałem lekka goraczke Ale nie powiem pośmigał bym jeszcze moze ktos jedzie po moto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadaaaammmmmm.

 

Właśnie w tej chwili wróciłem z gokartów na Pachonskiego :twisted:

Ale czad, na zewnatrz -17 stopni, w środku slisko jak cholera,

czas do kitu... :banghead: ale bylo fajnie !!! To jak, kiedy wspolna druga runda ??

 

 

 

 

Nera !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj też sobie wcześniej potrenujemy :banghead::evil:

 

a może poprosimy Shreka, żeby nam założył dział 'Grupa Południe' na tym 4um ?

Grupa Południe już istnieje... (widzę że tam jesteś, i Astarte, Fellipe, i Cristo...)

może "Grupa Pycąca and co."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Południe już istnieje... (widzę że tam jesteś,  i Astarte, Fellipe, i Cristo...)

Hej.

 

Nie chodzi o przynależność do grupy, ale o stworzenie takiego osobnego działu, coś tak jak teraz jest na potrzeby kamizelek. Tyle że obawiam się, że jak Shrek utworzy dział dla grupy południe, to reszta też zaraz będzie chciała.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako założyciel tematu widzę że nie ma on końca i był to strzał w dziesiątke :banghead:

 

Szkoda że jeszcze nie miałem okazji się z wami spotkać ale wir pracy porwał mnie na dobre. Moje moto juz przygotowuje de sezonu który mam nadzieje nadejdzie szybko.

 

pozdrawiam wszystkich

 

Ps. Widzę że coraz wiecej płci pieknej :evil:))))) - bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...