Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Irek !!!!! :banghead:

ciesze sie ze wróciłes juz do zdrowia!!!

Mam nadzieje ze sie nie zraziłes!!!

Jak widzisz wszyscy obaduja wypady i w dodatku spotykamy sie od czasu do czasu w Kraku!!!

mam nadzieje ze wpadniesz kiedys!!!

Poza tym przybyło nas troszke od ostatniego spotkania z Tobą

pozdrawiam :banghead: :buttrock: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zdrowia to mi jeszcze trochę zostało.

A zraziłem się raczej do kierowców katamaranów, a szczególnie stylu jazdy.

Chociaż nabrałem respektu do całej zabawy i trochę strachu też się nabawiłem.

 

Najzabawniejsze, że maszyna wyglądała dużo lepiej ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, ze wczoraj tez mnie ciagnelo do tego, zeby sie gdzies przejechac. Pogoda za oknem byla niezla i bylo sucho. Otworzylem jednak okno i nagle checi mi przeszly :buttrock: Dla mnie za zimno. Szacunek dla Ciebie Maciach :banghead:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou!

 

Ja żem fczoraj tesz odpalił iXJote i tak mi siem przy niej miło zrobiło, że nie wytrzymałem i tak jak stałem bez kasku, w sandałach i klapkach wskoczyłem na jej nieco zimne siodło, spiołem ostrogi i daliśmy się nieco ponieść aż zacząłem łzawić :lol:

Tylko s pińcet metruff na niej zrobiłem ale dobre i to!

 

Pozdrawiam fszystkich

groch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

kto z Krakowa jezdzi na cbrf3/zx6r/vfr750/thundercat itp??

chcialbym nabyc cos w tym stylu a chcialbym zobaczyc jak cos takiego sie spisuje i t p.CHETNIE POROZMAWIAM Z WŁASCICIELEM O JEGO SPRZECIE i oblukal co jest co//// :?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam po przerwie spowodowanej brakiem kompa widze ze sporo mnie to omineło az mi sie czytac nie chce planujecie cos na wtorek :?: czy spotkanie wtorkowe odeszly w niepamieć, eh jak dziś byla piekna pogoda pośmigało by sie coś :namoto: he. Co do jazdy z przodu to ja sobie rezerwuje bo jakos nie potrafie jeżdzic z tył spytajcie Szereny ona prawde wam powie :buttrock: to jakies zboczenie pozostałość po uprawianym sporcie ( zawsze pierwszy) ale czasami z tył tez moge pojeżdzić jak sie założe to potrafie ale naprawde z trudem mi to przychodzi. Co do tablic to ja w nastepnym sprzecie montuje blache na zawiasie który bendzie sterowany siłownikiem od centralnego zamka to najlepszy sposób bo jak czeba zaslonić to pstryk i jusz jest i jak sie to sprytnie schowa to nie powinno byc tego widać POZDRO DLA WSZYSTKICH widze ze kilka nowych osób dolonczyło bardzo sie ciesze z tego powodu oby tak dalej a w przyszłym sezonie bendzie nas naprawde niezła grópa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR 1100XX Blackbird w przyszłym sezonie nam nadzieje

 

no no ... kolega widze na niezły sprzecik poluje...

hehe bedziesz musiał zmienic nazwe.. krakowska grupa przelotowa 240.. :buttrock:

 

Ja dzis odpalilem suczke.. pochodzila sobie, rozgrzala sobie wszystkie "organy"..

..mialm ochote sie smignac.. juz kask zakładalem .. tylko rekawiczki zostawilem w domu i zrezygnowalem....

 

pozdrowki 4 all....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...