Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak widzicie, moja siostra, podgladająca nas do tej pory ukradkiem, zarejestrowała się dziś na forum. Może coś jeszcze z niej będzie...

oj z ukrycia-nie ładnie .Pozdrowienia dla Nazg(moje tylne siedzonko ER-5 czeka na ciebie)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siaśka mi kazała się ujawnić ;)... Hehe' date=' sezon się skończył, to przynajmniej nie muszę żałowac, że nie mogę jeździć z Wami ;). Może mnie ktoś pamięta, młodszą siostrę Siasi, którą chyba ze 3 razy w wakacje Matek wziął jako 'plecaczek' (DZIĘKI MATEK!!!! ;))... pozdro dla Złych Motocyklistów z Grupy Krakowskiej!!! :D[/quote']

 

Czeeeeesc 8)

Wiesz... u mnie tez z tyłu miejsce wolne jak cos teges... ;) Byle do wakacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siaśka mi kazała się ujawnić ;)... Hehe, sezon się skończył, to przynajmniej nie muszę żałowac, że nie mogę jeździć z Wami ;). Może mnie ktoś pamięta, młodszą siostrę Siasi, którą chyba ze 3 razy w wakacje Matek wziął jako 'plecaczek' (DZIĘKI MATEK!!!! ;))... pozdro dla Złych Motocyklistów z Grupy Krakowskiej!!! :D

 

Witam, witam :mrgreen:

..nie no widze ze Siasia twardo dziala od naszego spotkania we Free ;)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja tak jeszcze tylko zaczepnie chciałem powrócić do tematu zatrzymania Ruffa przez kosmituff. Tak to sobie teoretycznie rozważaliśmy z Buśką (gość jeszcze nie jest forumowiczem ale był na motomszy i generalnie widać, że się garnie - będą z niego ludzie).

Wprawdzie nie znam do końca sytuacji ale wydaję mi się, że skoro Ruff prowadził grupę, która zgodziła się na warunki jakie im podyktował to chyba byłoby w dobrym tonie gdyby wszyscy złożyli się na ten mandacik. Punktów wprawdzie rozdzilić się nie da ale dutki jak najbardziej. Ruff winien, owszem ale też ilu z was zwalnia do 50 widząc takie ograniczenie? A jeśli się ze mną nie zgadzacie to na pewno przytakniecie, że w takim razie jest głupotą jeździć na pierwszego w grupie, która wymaga ale nie pomaga.

 

 

Ps. Pojeździłbym jeszcze bo maszyna niezagarażowana ale nie ma z kim bo siem chyba temperatury bojom - mienczaki (PRAWDA ZIGGY!!! 8) )

 

pozdrawiam

Groch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Ruff prowadził grupę, która zgodziła się na warunki jakie im podyktował to chyba byłoby w dobrym tonie gdyby wszyscy złożyli się na ten mandacik

nie jechalem w tej grupie, ale tutaj bym sie z toba nie zgodzil poniewaz:

- jesli mialo by byc tak jak mowisz, to grupa musialaby wybrac Ruffa na prowadzacego;

Ruff musialby sie dobrowolnie zgodzic czyli wtedy mieli by cos w rodzaju umowy. na pewno czegos takiego nie bylo, i ze Ruff jechal jako pierwszy, to jego wlasny wybor.

- nie zawsze chodzi o to zeby ukryc sie za tym jadacym z przodu - nie wszystkim w grupie musi odpowiadac tempo nadawane przez prowadzacego. dlatego grupa nic nie wymaga - chyba ze siedzieli mu na kole i krzyczeli "czadu" ;) (nie sadze).

- niektorzy zwalniaja - moze nie do 50km/h, ale nie pedza wtedy po 100km/h. tez nie jestem swiety, i pare razy by mi sie za to dostalo, ale generalnie "grupy przelotowe typu 180" mnie nie pociagaja ;)

- apropos pomagania grupy - niedawny przypadek z wypadkiem na pozyczonym KTMie - moglismy zarzadac zwrotu pieniedzy za niewykorzystany czas od tego co mial dzwona, ale wszyscy zgodnie stwierdzili ze nie zbiednieja o te pare zl, a koledze pomoga.

 

Pozdr

ps (mam nadzieje, ze nie rozpetalem burzy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jesli mialo by byc tak jak mowisz, to grupa musialaby wybrac Ruffa na prowadzacego;  

Ruff musialby sie dobrowolnie zgodzic czyli wtedy mieli by cos w rodzaju umowy. na pewno czegos takiego nie bylo, i ze Ruff jechal jako pierwszy, to jego wlasny wybor

Nie bardzo chciałbym sie wypowiadać w tej kwestii (żeby nie było, że chce kase wyłudzic od chłopaków ;) ), ale jesli chodzi o kwestie prowadzącego to zostałem nim z wyboru grupy, bo jedyny znałem trasę ;) chociaz nie było zbytnio co znać, bo trasa była prosta ;)

 

Ciekawe do czego ta dyskusja doprowadzi...

Służę wyjasnieniami w kwestii faktów, ale swojej opinii nie bedę na razie ujawniał ;)

 

Dodam tylko, że kosmita powiedział to samo co Grochu. Cytuje: "Powinnienem wam wszystkim taki mandat wystawić, ale mogę tylko jednemu (kwestia pomiaru radarem), więc koledzy powinni sie złożyć z Toba na ten mandat" (nie gwarantuję, że cytat jest hiper dokładny, ale jest bardzo bliski oryginałowi ;) )

 

P.S.

Myslę, że dyskusja warta jest zachodu, bo bedzie można wyciągnąć jakieś wnioski i wprowadzic je w zycie w przyszłym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...