Skocz do zawartości

Targi w weekend na Prądzyńskiego w Warszawie


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dzisiaj na Motocyklexpo. Jest trochę sprzętów, akcesoria, ciuchy, kaski itp.

Dzisiaj był luzik można było spokojnie sprzęty pooglądać, a jutro i w niedzielę ma być trochę więcej atrakcji - szczegóły na stronie http://www.motocyklexpo.pl/index.php?op=3&go=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tam nic nadzwyczajnego oprócz motorków:((

 

poza panią z shoei i czarnula w rajstopkach w romby z suzuki :banghead::icon_razz:

 

Honda, trzeba przyznać, też nie poskąpiła grosiwa na hostessy. :)

Expo nawet mi się w miarę podobało, wprawdzie mogłoby być trochę więcej akcesoriów (znowu nie udało mi się upolować upragnionego kaszkieta :( ), ale przede wszystkim nie było takiego ścisku, jaki panował ostatnio na Torwarze.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się na MotoExpo ale... dojechałem do Pasłęka (z Gdyni), zatrzymałem się na papieroska i stwierdziłem - chrzanie to, nie chce mi się jechać bo pewnie będzie kiszka :)

Zawróciłem do domu i pobujałem się po mieście. Chyba niewiele straciłem a przynajmnie zrobiłem sobie krótką wycieczkę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tych targach i była to pierwsza tego rodzaju impreza na której byłem, więc będę się zachwycał ;-)

 

Pojawiliśmy się tam (ja i moja dziewczyna) akurat na prezentację teamu Torn (nowy skład, jeżdżący na Kawasaki). Wypadło bardzo ładnie! Zwłaszcza napisy "Motórhead" na plastikach ;-)

 

Na sali głównej (Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Triumph, KTM, Aprillia) było dosyć głośno, bo stoisko Suzuki sobie nie żałowało a scena musiała być głośniejsza. Bardzo podobało mi się to, że był tak ogromy asortyment motorków. Na prawie wszystko można było wsiąść, co też czyniłem z dużym bananem na ustach.

Zapoznałem się z pojęciem "motocykl za ciężki" oraz "motocykl dla mnie zbyt duży". Na stoiskach Hondy (druga hala) i Suzuki motorki były mocowane, więc można było zająć pozycję bez obaw. Nie wiem co prawda czy zajmowałem dobrą, ale nie bałem się, że przewrócę. Super sprawa, dla nowiciusza jak ja.

 

Cieszę się, że było Kawasaki ER-5 - mogłem sobie sprawdzić :biggrin: . Szkoda, że nie było GS 500. Siłą woli powstrzymywałem się przed wsiadaniem na ścigacze (a nuż by mi się spodobały).

Można było też wsiąć na Hayabusę, wszysko co stało pod szyldem Yamaha i Kawasaki. Była Yamaha MT-01S! Na stoisku KTM można było podziwiać i dosiadać KTM 950 aka "śmierć" oraz nowe KTM 990 Adventure. Na stoisku Hondy tez kilka fajnych rzeczy (CBR 1000 XX), wszyskiego można było dosiąść. Krecha za brak dostępu do Gold Winga, ale w sumie to ich rozumiem.

Na stoisku Kawki wystawiono dosłownie wszystko co jest w ofercie, nawet śliczne W650. Był też nowy potwór o mocy 200KM ;-)

 

Było wiele maszyn custom, w tym wiele opisywanych w ŚM. Na stoisku Ścigacz.pl można było obejrzeć motocykl Raptownego wraz z kaskiem.

 

Atrakcją targów i stoisk były hostessy w skórze bez bielizny - chyba trochę przegięli, Eroticon to nie w tą stronę...

 

Wiele uciechy dostarczył chiński, dosyć ładny choppero-naked za ~8tys. Wystawić motocykl w którym rolgaz i dźwignie sa poluzowane i sprawiają wrażenie "ledwo się trzymających" to ciekawy pomysł na promocję ;P

 

Postaram się pokazać kilka fotek w późniejszym terminie. Mam nadzieję, że fotoreportaż z prezentacji teamu Torn również będzie dostępny.

 

Najważniejsza rzecz jaka była moim zdaniem, została ogłoszona właśnie w czasie pokazu: TVP1 będzie podawać wyniki MP w programach informacyjnych w sekcji "Sport". Czyli ściganie zyskuje taki sam status jak żużel, jak to celnie zauważył Olaf Popanda. Hura! Może to pomóc w kształtowaniu wizerunku motocyklistów!

 

Przepraszam, że takie długie ale samo "fajnie było" to byłby spam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...