Skocz do zawartości

Najlepszy Fim Motorowerowy:D


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Nie bierz żadnego polskiego żbika który ma v-max 47km/h

kup jakiś inny skuter zresztą z taką mocą jak ma ten skuterek to na jednym kółku niepojeżdzisz

Co do filmików to bardzo dobry pomysł

Pozdrawiam MUMA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT ale już nie wytrzymam... dłużej nie wytrzymam postów Mumy. Nie mowie ze ja zawsze pisze z sensem ale Muma zawsze musi wtracic swoje 3grosze nawet jest zupelnie jest to nie zgodne z prawda.Moze tylko na mnie to tak dziala albo jestem jakis dziwny ale takie mam odczucia... jeszcze raz sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nakręce filmik jak tylko naprawie w moto skrzynie biegów

mam jeszcze pytanko jak już zmontuje to na jaki serwer mam wrzucić i jak mam to zrobić???

PZDR MUMA

Najpierw zmontuj, a potem będziemy myśleć. Zawsze na rapidshare można zarzucić. Ja już mam jeden debiutancki filmik... Ae sie nim niepochwale bo zrobiony z tandetnego materiału :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Cameleon"tzn czy to jest kolor to nie wiem koles mowi ze bedzie zmieniala barwy:D

 

bedzie sie dostosowywac do otoczenia.. :clap: to o to pewnie chodzi, żeby policja Cie nie widziała.. :D Jak jeździsz po lesie, to jeszcze moro kombinezon sobie kup i bedziesz niewidoczny! : :) a poważnie, to ciekawy jestem jaki to da efekt, ja mam pióro parkera i ono tez tak w zależności z jakiej strony patrzeć taki ma kolor (dla niewtajemniczonych, chodzi o kolor obudowy pióra :P ).. raz zielony, raz fioletowy, czasem niebieski... na moto, to może czasem wyglądać dziwnie.. a z drugiej strony, to może być nawet zaje..ste... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł rewelacyjny z tym "konkursikiem" :)

Następny wątek, gdzie będą zamieszczane wszystkie filmy, najlepiej założyć pod koniec sezonu/na jesień. Każdy będzie miał wystarczająco czasu na nakręcenie swojego filmu. Potem będzie co oglądać w długie jesienne wieczory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...