Skocz do zawartości

Najlepszy Fim Motorowerowy:D


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podpisuje sie od wszystkim co bylo w/w w tym temacie :D tyle ze jest maly problem....... ja zazwyczaj jezdze z

bratem- MZ 150

i kumplem- CZ 350

(oni narazie docierają moto wiec jakoś ich doganiam a co będzie potem to sam sie boje:D :D )

czy tez będe mogl sie zakfalifikować do tego "konkursu" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebysmy sie umowili w jedno konkretne miejsce... ale to motorowerami/skuterami trudno by bylo dojechac w "umuwione miejsce" jakby bylo niedaleko to bym wrzucic moto na przyczepke i przyjechal z kims z rodziny :D ale to jak cos to na wakacje... jestem ciekaw czy sprzed wogole zrobie .. jak narazie dalej nie wiem czy Simson czy Honda .... :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych problemów. Przecież forum niezrzesza się motocyklistów z jednego miasta tylko całaj polski i jest spoko. Na forum będą wypisane nicki nalerzących do grupy i nic więcej :D Tak więc można działać poza forum, jakieś spoty, montowanie wspólnych filmów i w ogóle. :D

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto by sie wziol za montaz tego a wogole kto mowi ze ciezko zgrac grupe nasz scisly sklad to tylko pare osob ale to o kazdej poze mozna cos nakreci tak jak bylo dzis tylko ze baterie poszly a grzadziel zaduzo komentuje moze wezma go do didy na komentzryki meczow :D dibo jak bari pojedzie to zostajemy we dwuch na stuncie ....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto może zapoda swój filmik najlepiej zrobiony jak może, no i sie wytypuje kogoś kto mógłby zmontować taki official movie :P Ja narazie jakoś ucze sie obsługi Video Magic Editor, czy coś takiego :icon_biggrin: Muzyke umie podłożyć i pare prostych efektów haha. No ale idzie coraz lepiej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...