Skocz do zawartości

Ghost rider


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

że drogi zbyhu film jest po to tak zmontowany żeby nie dało się zrobić tak jak mówisz :wink: . Nie uwierzę w to, że ten ściemniacz rzeczywiście tyle jeździ ile pokazuje jego prędkościomierz. Sam jeździłem niewiele razy z prędkościami ~200km/h, przyznaję, ale to mi wystarczylo, żeby mieć zdanie, że przy takiej prędkości nie da się mykać slalomem między samochodami i skakać z pasa na pas. Dyskusja na ten temat była, nie ma co znowu pluć na darmo :wink:

 

 

Co ile w Szwecji sa rozstawione slupki przy drogach :bigrazz:?

Jesli co 0,1 km, to Ghostrider jedzie cirka ebalt 439km/h (gdy predkosciomierz wskazuje 299) :crossy:.

A jesli co 0,1 mili, to wychodzi 274km/h.

Zmierzylem kilka razy czas, w jakim Ghost mija 10 slupkow przy drodze, wyciagnalem srednia, zeby zminimalizowac blad refleksu i przeliczylem... :crossy:

 

:icon_razz:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu Ty to normalnie w NASA powinieneś pracować

 

Nie byłbym tego taki pewien bo:

 

Jesli co 0,1 km, to Ghostrider jedzie cirka ebalt 439km/h (gdy predkosciomierz wskazuje 299) .

A jesli co 0,1 mili, to wychodzi 274km/h.

 

Nie chce mi się dochodzić co, ale coś na pewno jest nie tak.

Bo skoro przejeżdża 0,1km w określonym czasie, a jak wiadomo mila jest dłuższa od kilometra, to 0,1 mili w tym samym czasie oznacza większą prędkość niż w przypadku kilometrów.

Popraw się zbychu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ile w Szwecji sa rozstawione slupki przy drogach :banghead:?

Jesli co 0,1 km, to Ghostrider jedzie cirka ebalt 439km/h (gdy predkosciomierz wskazuje 299) :D.

A jesli co 0,1 mili, to wychodzi 274km/h.

Zmierzylem kilka razy czas, w jakim Ghost mija 10 slupkow przy drodze, wyciagnalem srednia, zeby zminimalizowac blad refleksu i przeliczylem... ;)

 

:smile:

 

Pozdrawiam

więc jak sam widzisz i tak żadne z Twoich wyliczeń nie pokrywa się ze wskazaniem licznika. Z tego co się orientuję to w Szwecji obowiązuje system metryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos jest faktycznie nie tak. Jesli co 200 metrow to powinien jechac jakies 880 nie 220.

Chyba ze cos mi sie juz mąci w glowie. Ale to 2 razy wieksza odległosc w tym samym czasie.

A w 3 nie byl tez za policjanta czasem przebrany? Znalazlem gdzies 4 czesc i pisze ze z 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że nakład pracy i środków jakie zostały zaangażowane w produkcje tego filmu pozwala stwierdzic jednoznaczne iż nie bawili by sie w to gdyby było to tak łatwe do zdemaskowania pozatym nawet z róznicy prędkości mijanych przez GR aut widać ze koleś naprawdę nisko leci a nie jedzie po asfalcie.

No ale liczcie może odkryjecie jakąs grubsza aferę :smile: Nie zmienia to faktu że facet ma zdecydowanie więcej szczęścia niż rozumu, ciekawe czy jeszcze żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam z torneta drugą i trzecią część teraz. W sumie wcześniejszych części nie oglądałem, a mówicie, że są lepsze niż czwarta, która bardzo mi się podobała... zobaczymy... :-)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No cos jest faktycznie nie tak. Jesli co 200 metrow to powinien jechac jakies 880 nie 220.

Chyba ze cos mi sie juz mąci w glowie. Ale to 2 razy wieksza odległosc w tym samym czasie.

A w 3 nie byl tez za policjanta czasem przebrany? Znalazlem gdzies 4 czesc i pisze ze z 2006 roku.

 

No faktycznie, cos muialem pochrzanic, jak teraz sie zastanawiam...

Hmm...

Wychodzi na to, ze jesli sa rozstawione co 100m, to jedzie te 439m/h, gdy co 0,1 mili, to 439 * 1,6 = 702km/h, a przy 200m 878km/h :banghead:. Kompletnie popieprzylem i przeliczalem w odwrotna strone...

Ale, zeby byly ustawione slupiki co 50 metrow to jakos mi sie wierzyc nie chce... Wtedy byloby te 220km/h.

Czekam dalej, czy mi cos ten Szwed odpisze :smile:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...