Skocz do zawartości

Ghost rider


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem filmu "Ghost Rider", który oglądałem wczoraj, koleś jest ze Sztokholmu, czarny motor plastik oczywiście (nie wiem jaki) czarny kombinezon kask itd, oczywiscie brak tablic rejestracyjnych. Film trwa 35-40 min. Koleś wyznacza sobie rózne zadania wyzwanie jedno z nich to przejechać w normalnym ruchu po autostradzie odcinek 67 km w mniej niż 15 min, cała trasa jest zarejestrowana tak że widać prędkościomierz i obotomierz, średnia prędkość wychodzi mu 273 km/h maksymalna grubo ponad 300 bo licznik podaje tylko do 299 :icon_razz: inne zadanie to okrążyć sztokholm chyba 57 km też cos koło 13 min, prawdziwy kozak, zabawy z bezradną policja, która wdaje sie w bezsensowne pościgi za motorem. Ale najlepsze jest to że w cały film zaangażowanych jest sporo osób bo poza widokiem z kamery na motocyklu z przodu i na tylnym kole są też zdjęcia zrobione przez osoby stojące gdzieś na poboczach wiaduktach itd. Naprawde dobrze zrobiony film aczkoliwek totalnie j*b...ty typ, policja jest bezradna mogą go jedynie zastrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Ghostrider wymiata nie samowicie! motocykl na którym jeździ to suzuki gsx-r 1000 K5. W sieci jest mnóstwo filmików z nim...

Edytowane przez Domieniek

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Ghostrider wymiata nie samowicie! motocykl na którym jeździ to suzuki gsx-r 1000 K5. W sieci jest mnóstwo filmików z nim...

 

Wyszły już 4 filmy (pełnometrażowe) z ghostriderem. Wszystkie są ekstra. a najlepszy jest 4 część :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Rezyserka to na pewno, jesli chodzi o poscigi z 4 czesci. Na pewno tez gosc ustala trase i rozsadza kamerzystow. Ale przeciez nie ustawi wszystkich samochodow jadacych ze Sztokholmu do Upsalli, albo smigajacych po obwodnicy Londynu... Koles naprawde potrafi jezdzic i nie boi sie zabic siebie i innych ;].

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi plota że ten jego licznik jest przekłamany z lekka, była dyskusja na forum, chodziło dokładnie o to że brał kogoś na kole na Hayabusie i miał rzekomo 300km/h na blacie i szło mu to całkiem nieźle, ale nie wiem jak jest naprawdę bo to tylko przypuszczenia

Pozdro

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ta, czworka to ta, gdzie udaje, ze sciga ludzikow jako Policjant. Mega komercha i kupa. Pierwsze 3 czesci byly duzo lepsze :icon_razz:.

 

Co do przeklaman licznika... Sprawdz sobie ile jest km od Sztokholmu do Uppsali, a potem obejrzyj np. GR1 i wlacz stoper jak gosc rusza do "Upsalla run". Zobaczysz, ze faktycznie przejezdza to w 15 minut. Potem dystans jaki odczytasz na mapie pomnoz sobie przez 4 (15min x 4 = 1h) i bedziesz mial srednia predkosc...

Takze wskazania wskazaniami, a fizyka fizyką. Gosc jezdzi tyle ile widac.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghostrider??? Hmmm... A kawal o wrobelku znacie...? :icon_razz:

to a)

a b) to to, że

Co do przeklaman licznika... Sprawdz sobie ile jest km od Sztokholmu do Uppsali, a potem obejrzyj np. GR1 i wlacz stoper jak gosc rusza do "Upsalla run". Zobaczysz, ze faktycznie przejezdza to w 15 minut. Potem dystans jaki odczytasz na mapie pomnoz sobie przez 4 (15min x 4 = 1h) i bedziesz mial srednia predkosc...

Takze wskazania wskazaniami, a fizyka fizyką. Gosc jezdzi tyle ile widac.

że drogi zbyhu film jest po to tak zmontowany żeby nie dało się zrobić tak jak mówisz :wink: . Nie uwierzę w to, że ten ściemniacz rzeczywiście tyle jeździ ile pokazuje jego prędkościomierz. Sam jeździłem niewiele razy z prędkościami ~200km/h, przyznaję, ale to mi wystarczylo, żeby mieć zdanie, że przy takiej prędkości nie da się mykać slalomem między samochodami i skakać z pasa na pas. Dyskusja na ten temat była, nie ma co znowu pluć na darmo :wink:

ja tam GR nie lubię jak każdej komerchy, zwłaszcza takiej bezczelnej i wmawiającym ludziom, że to jest prawda.

pozdro

 

 

 

 

Poza tym na necie jest sporo lepszych "kozaków", choćby ten:

juz to robi na mnie większe wrażenie niż GR. Pomijając fakt, że takie zachowanie na drodze mi nie imponuje, tylko przeraża.Tak jak pisał Zbyhu, jedyne, co można u takich podziwiać to opanowanie motocykla.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...