Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Ci co tak tu moralizują to sami jeżdżą przepisowo i mogą to potwierdzić.

Nigdy nie dostają mandatów, nie zamykają obrotomierza i nie mają głośnych wydechów. Ę Ą...

 

 

Ja zawsze przepisowo po wypadku,przed wypadkiem owszem też popie*dalałem.

 

Nie moralizuje,uświadamiam tylko.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem swoim dt 125x 140 a tdr 50 120 max :D a tu wielcy moralizatorzy się znaleźli zall to poco ten temat może mamy pisać że na drodze gdzie można 50 wy jedziecie "55 :D spoko" <---- ale z was wariaty

Edytowane przez ponczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat, prawo jazdy tez a z samochodem doczynienia znacznie dłuzej.

 

 

W opisie masz 17 lat,więc tym sie sugerowałem.

Znacznie dłużej masz do czynienia z autami,to dłużej to ile jest ,rok,dwa a może trzy latka...nieważne.

Powiem Ci tylko że tez jechałem czystą i pustą drogą dwupasmową z pasem zieleni po środku...a jednak zaje*ałem w starucha który mnie nie widział i wymusił. "Źle" sie to dla mnie skończyło,uświadamiam Tobie że postępując tak samo możesz skończyć w najlepszym wypadku tak samo jak Ja. Nie musisz się gniewac że Cie ostrzegam.A popie*dalać dalej możesz,nie zabraniam bo nie mam takiego prawa.

 

Ale temat nie o bezpieczeństwie,sorki za OT.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie masz 17 lat,więc tym sie sugerowałem.

Znacznie dłużej masz do czynienia z autami,to dłużej to ile jest ,rok,dwa a może trzy latka...nieważne.

Powiem Ci tylko że tez jechałem czystą i pustą drogą dwupasmową z pasem zieleni po środku...a jednak zaje*ałem w starucha który mnie nie widział i wymusił. "Źle" sie to dla mnie skończyło,uświadamiam Tobie że postępując tak samo możesz skończyć w najlepszym wypadku tak samo jak Ja. Nie musisz się gniewac że Cie ostrzegam.A popie*dalać dalej możesz,nie zabraniam bo nie mam takiego prawa.

 

Ale temat nie o bezpieczeństwie,sorki za OT.

Dziękuję za cenna radę, a ja sie nie gniewam tylko odpieram mocne zarzuty z Twojej strony. Nie wychodz z załozenia ze młody to bezmózg co z ulicy robi tor i zapier*** nie patrząc co sie dzieje na około. Miałem warunki - przycisnalem, a moja radocha ze 170 na blacie nie trwała długo bo z naprzeciwka zblizal sie samochod i trzeba bylo zwolnic. Generalnie tez jezdze przepisowo chociaz czasami zdarza sie chwila zapomnienia ;) Wszystko pod kontrolą. Pozdro i koniec OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

210 km na yamaha warrior, chyba dzięki powercommanderowi tyle daje rady bo katalogowo to ok 180 km powinien iść, chyba więcej nie pójdzie, chyba że miałbym jakąś szybkę za którą mógłby trochę się schować bo tak ten pęd wiatru jednak trochę ściąga z motoru he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co, czas to pieniądz :flesje:

 

A teraz z dedykacją dla wszystkich napierdalatorów: http://www.youtube.com/watch?v=oP85zuBIWMs :buttrock: :buttrock:

rządzisz a ja wad dam ghistridera mój mistrz tak sie bawi z policją :D

ma jeszcze więcej filmików warto po oglądać

A i jeszcze takie jego promo z nowymi filmami :D

http://www.youtube.com/watch?v=nzsa_G82dOg&feature=fvw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może mamy pisać że na drodze gdzie można 50 wy jedziecie "55 :D spoko" <---- ale z was wariaty

 

O właśnie, tak powinno być i chętnie taki temat założę i opiszę swoje doświadczenia w przekraczaniu dozwolonej prędkości o te 5km/h. Przecież to łamanie przepisów!! :( Wyrzuty sumienia się tłuką po głowie bardzo :(

 

Miałem warunki - przycisnalem, a moja radocha ze 170 na blacie nie trwała długo bo z naprzeciwka zblizal sie samochod i trzeba bylo zwolnic.

 

Typowy przykład "zapie**alania po polsku" - kilka sekund max (i stąd te opisy speedów), a potem wielki spooookój :D No, jeszcze są speedy autostradowe, ale tam zasnąć niemal można ;)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, tak powinno być i chętnie taki temat założę i opiszę swoje doświadczenia w przekraczaniu dozwolonej prędkości o te 5km/h. Przecież to łamanie przepisów!! :( Wyrzuty sumienia się tłuką po głowie bardzo :(

Typowy przykład "zapie**alania po polsku" - kilka sekund max (i stąd te opisy speedów), a potem wielki spooookój :D No, jeszcze są speedy autostradowe, ale tam zasnąć niemal można ;)

 

Piejesz do mnie :icon_question: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejesz do mnie :icon_question: :icon_biggrin:

 

 

Słońce Ty moje wielkopolskie, do Cię nigdy w życiu :biggrin:

Jak zawsze - do każdego, ze sobą włącznie :icon_twisted:

 

 

Piać ni umim, a gdakać nie mam śmiałości :icon_rolleyes: A Ty pi(e)jesz tradycyjnie zapewne.

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce Ty moje wielkopolskie, do Cię nigdy w życiu :biggrin:

Jak zawsze - do każdego, ze sobą włącznie :icon_twisted:

Piać ni umim, a gdakać nie mam śmiałości :icon_rolleyes: A Ty pi(e)jesz tradycyjnie zapewne.

 

Podpuszczałem Cię Skarbie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...