Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stary szaaacun :lalag: nie bałeś się :icon_question:

 

 

Oddajesz szacun za taką lekkomyślność :eek:

 

Chłopak ma 17 lat więc pewnie prawka nie ma, wspieraj go i dawaj szacunek żeby więcej zapier*alał,dobrze się to skończy.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakoś tak się zakręciło, że znowu zahaczyło się o Czechy, kilometr przed polską granicą zimno na maksa, wybierałem się na krótką przejażdżkę, już tuż tuż Polska, trzeba gdzieś wyrwać gorącą herbatkę a tu nagle piękna pani policjant macha ręką. Dokumenciki, dmuchanko, zapraszam na obejrzenie filmiku, jechał pan 45km/h więcej niż można, 6 tysięcy koron albo zabieramy panu motocykl. Rzeźnia. Telefon do domu, ratunku chcą mi zabrać motocykl. No to zrobili w domu zrzutę i przyjechali 120km w jedną stronę. A tu się okazuje, że to tylko kaucja i trzeba się zgłosić na sprawę do Czech. Rzeźnia do potęgi entej.Jedyny plus to, że podczas czekania na kasę wszyscy gliniarze pojechali sobie a zostawili do pilnowania dwie młode, bardzo ładne i sympatyczne policjantki. Trochę się pośmiało, wytłumaczyły co najlepiej napisać dlaczego się przekroczyło prędkość, na pożegnanie miłego wieczorku, uważaj na siebie, w sumie fajnie było. Do tego już nie trzeba się martwić co robić, żeby nie wydawać pieniędzy i odłożyć na drugi motocykl. Bo już ich nie ma.

Taki to był mój dzisiejszy największy speed...

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiwor, to co Ty nie wiesz ze do Czech sie nie jezdzi ? Tam nawet jak bedziesz jechal przepisowo to i tak dostaniesz za cos mandat bos z Polski.

Lezy u mnie w domu taki kredytowy na 2500KC - rzecz jasna nieuregulowany :icon_exclaim:

 

Z tego co pamietam to te 6kKC to jest jak nie zgadzasz sie na mandat i chcesz isc na sprawe - wtedy placisz ta kaucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz szacun za taką lekkomyślność :eek:

 

Chłopak ma 17 lat więc pewnie prawka nie ma, wspieraj go i dawaj szacunek żeby więcej zapier*alał,dobrze się to skończy.

 

Mam 18 lat, prawo jazdy tez a z samochodem doczynienia znacznie dłuzej.

Osobiscie nie uwazam zeby bylo to lekkomyslne, droga szeroka, zadnego ruchu i predkosc byla chwilowa ale starszy jestes za pewne wiesz lepiej ;) Ty na pewno tylko 90 ewentualnie 130 na autostradzie ;d Pozdro

 

stary szaaacun lalag.gif nie bałeś się icon_question.gif

Troche bałem sie np sarny, która mogla wyskoczyc z lasu, ale pozatym zdecydowanie nie;) Za szybko zwolniłem zeby zacząc sie bac :<

 

Edytowane przez AntykDT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat, prawo jazdy tez a z samochodem doczynienia znacznie dłuzej.

Osobiscie nie uwazam zeby bylo to lekkomyslne, droga szeroka, zadnego ruchu i predkosc byla chwilowa ale starszy jestes za pewne wiesz lepiej ;) Ty na pewno tylko 90 ewentualnie 130 na autostradzie ;d Pozdro

Troche bałem sie np sarny, która mogla wyskoczyc z lasu, ale pozatym zdecydowanie nie;) Za szybko zwolniłem zeby zacząc sie bac :<

 

Bo Ci co tak tu moralizują to sami jeżdżą przepisowo i mogą to potwierdzić.

Nigdy nie dostają mandatów, nie zamykają obrotomierza i nie mają głośnych wydechów. Ę Ą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ci co tak tu moralizują to sami jeżdżą przepisowo i mogą to potwierdzić.

Nigdy nie dostają mandatów, nie zamykają obrotomierza i nie mają głośnych wydechów. Ę Ą...

Przecież gdyby tak nie bylo, to by nie moralizowali, prawda? Poza tym sa wszechwiedzący i wiedzą, ze w tej sytuacji bylo to bezmyslne ;) Lewa w góre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, jakoś nigdy nie zobaczyłem tego tematu :D no wiec tak motorynka pomy m3 cale 45 km/h następnie honda ns-1 75cm 127km/h wtedy myślałem ze zaraz sie uniosę w powietrze i poszybuje niczym nasze polskie f-16 :) następnie byly jakies próby bicia rekordu prędkości honda cr 250 ale na kostkach i wibracje byly takie ze polowe śrubek pogubilem :/ i ostatni rekord gsxr 600 k3 220 i na tym stanelo bo strój byl do tego nie odpowiedni. Z taczek to mercedesem s 500 jakies 230 (szefa :icon_twisted: ) co ciekawe naprawdę nie odczuwałem ze tak zapierniczam a z ciekawostek to 160 kmh renault master i nawet calkiem nieźle szedł do tej prędkości. cheers :flesje:

Edytowane przez Rozko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...