Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napiszę tak. Warszawa - Szczecin - 5 godzin 10 min na BIG-u 800 S. Odkręcić manetę to każdy potrafi. Nie sztuka być mistrzem prostej. Sztuka jechać szybko i płynnie. Nie przekraczałem wtedy 140 (i to tylko przy wyprzedzaniu) a przelotówkę miałem w granicach 120. Pozrawiam.
A z taką prędkością przelotową przez miasta to też genialne nie jest 8) 8) 8) :) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Szczecin - 5 godzin 10 min na BIG-u 800 S. Odkręcić manetę to każdy potrafi. Nie sztuka być mistrzem prostej. Sztuka jechać szybko i płynnie. Nie przekraczałem wtedy 140

niezły wynik ;) to trasa 530-550 km, więc uzyskałes średnią ~100kph

 

jeśli mnie pamięc nie myli, sporo tam po drodze wiosek i mięścin 8O gratuluje płynności i odwagi :P mnie na tyle nie stać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak. Warszawa - Szczecin - 5 godzin 10 min na BIG-u 800 S. Odkręcić manetę to każdy potrafi. Nie sztuka być mistrzem prostej. Sztuka jechać szybko i płynnie. Nie przekraczałem wtedy 140 (i to tylko przy wyprzedzaniu) a przelotówkę miałem w granicach 120. Pozrawiam.

Zgadzam się w całej rozciągłości. To nie sztuka zamknąć na chwilkę zegar. Moje wyniki w tej konkurencji:

Wrocław- Świecie 3h 11 min,

Wrocław-Bazylea 11 h 15 min (990 km),

Będzin-Wrocław 1h 50 min,

Wrocław-Chojnice 3h15 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnych rekordów niemam jako pasażer to około 170 w samochodzie tylesamo i w poldku i w Citroenie na moto to miałem wmiare w pozo kolesia na prawku raz jechalem za nim jak jechał swoim prywartnym GSXF750 to poza miastem Honde Rebel rozpendziłem do 120km/h wiencej nieszła. Moja aprilą jechałem 160 najszybcie na jaezidze prubnej zanim ją kupiłem to było dopiero co 4 bieg wżuciłem chciał iść dalej ale niestety droga się skończyła i skrzyżowanie było a potem niemiałem zabrdzo okazji niom zadużo pojezidzić ale może w przyszłym tygodniu to pobije powinna z 190km/h pujść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...