Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hi hi rowerem (góralem) 72kmh; komarkiem 45; astrą diesel 180 z górki i niedługo po zakupie; maluchem UWAGA 140 kmh - nawet zdjecie zrobiłem :)))) :twisted: - sam nie mogłem uwierzyć - ale był po lekkiej przeróbce gaznika-mało palił i szybko jezdził; oplem omegą 2.0- 210kmh

Jak skonczylem gdzieś 25 lat to ściganie mi przeszło.

 

aloha 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha dt50r od kumpla 110km/h z gorki :)

moja yamaszka dt50lc 93km/h na prostej ;)

motorynka,ktorej niestety juz nie mam 55km/h (mierzone z autem) :P

gilera kz 125 od kumpla 170km/h na prostej 8)

suzuki gs500f 180km/h na prostej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój speed CBR 125R to 140km/h z górki, z wiatrem i po fajnej drodze.

Drugi rekord to pobiłem z ojcem na Gold Wingu 1500 zamykając licznik czyli 200km/h.

Trzecim rekordem to rozpędziłem się skuterem o pojemności 50ccm do 110km/h (licznikowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak. Warszawa - Szczecin - 5 godzin 10 min na BIG-u 800 S. Odkręcić manetę to każdy potrafi. Nie sztuka być mistrzem prostej. Sztuka jechać szybko i płynnie. Nie przekraczałem wtedy 140 (i to tylko przy wyprzedzaniu) a przelotówkę miałem w granicach 120. Pozrawiam.

Zgadzam się w całej rozciągłości. To nie sztuka zamknąć na chwilkę zegar. Moje wyniki w tej konkurencji:

Wrocław- Świecie 3h 11 min' date='

Wrocław-Bazylea 11 h 15 min (990 km),

Będzin-Wrocław 1h 50 min,

Wrocław-Chojnice 3h15 min[/quote']

A ja wam powiem tylko tyle ze wiem ze to nie sztuka odkrecic manetke do oporu ale jezdze juz na moto lacznie jakies 20 lat wiec mozna powiedziec ze "jakies" pojecie mam. A jesli chodzi o moje czasy przelotow to moge sie pochwalic nastepujacymi:

BMW 735 trasa Poznan - Koszalin - Mielno 2h35min (275km)

Audi 80 Poznan - Powidz 35min (85km)

CBR 954 Poznan - Wągrowiec 34 min (65km)

Wiec chyba nie najgorzej?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50km/h komarem3 kolegi, było bosko, nieziemskei doznanie, przy tej prędkości to już był taki wiatr że łzawiły mi oczy i bałem sie o swoje życie bo jechałem bez kasku, poza tym wiatr we włosach i muchy w zębach :banghead:

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam jak to niektórzy wyciskają z GS 500 po 180 km/h i się dołuje. Ja swoim GS nie mogę przekroczyć 170 km/h. Do 150 dochodzi moment potem już ślimaczy strasznie a od 160 km/h to już trzeba mu pomagać nogami żeby cos przyśpieszył ;) Stan techniczny jest jak najbardziej ok. wiec nie wiem czego to wina. Albo ktoś mnie tu wałuje z tym 180 km/h :banghead: albo ktoś ( pewnie matka – wielka przeciwniczka jednośladów ) grzebał mi w motocyklu ;)

 

Samochodem najwięcej jechałem (sam prowadząc ) jakieś 140 na autostradzie A4 , odcinek Kraków - Katowice ( tam też motocyklem się rozpędzałem ). Nie ma tyle satysfakcji co motocyklem jadąc 140 8)

 

Rower... około 70 km/h ( chyba 72 km/h ) :twisted: co zakończyło się na słupie ( prócz bólu i 2 nieprzespanych nocy nic mi się nie stało ). Nie polecam takich prędkości rowerem ponieważ gdzieś powyżej 60 km/h hamulce w rowerze są jakby z waty :/ A heble mam dobre – tarczowe , hydrauliczne – Giant MPH ( 600 zł sztuka ) Nie polecam pobijania prędkości na rowerze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 80 Poznan - Powidz 35min (85km)

CBR 954 Poznan - Wągrowiec 34 min (65km)

 

 

hmm....tak to czytam i troche dziwne mi sie wydaje...mianowicie:

 

samochodem dluzsza o 20km trase pokonales tylko minute dluzej niz motocyklem...to jak Ty jechales ta RRa?

 

Z moich obliczeń wynika , że kolega Audicą jechał 144 km/h a CBR 114 km/h 8O. Wszystko zależy od tego czy droga to autostrada czy napchana winklami ( bardzo ostrymi ) droga po jakiś wsiach

 

Oczywiście moja wyliczenia to prędkość średnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...