Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha dt 80lc - 110km/h

seat cordoba [mamy :D ] - 100km/h :D [przedwczoraj ,sam w domu :) ]

 

A największy i najlepszy speed to był taki, jak 2lata temu jak jeszcze moto nie miałem była taka impreza za mojim miastem, i usłyszałem że latają scigami :D , niemoglem sie oprzeć i pojechałem tam [ rowerem :? ], był to jakiś picnik czy coś,i wozili dzieciaków z tamtej wsi, ale jakos udalo mi sie załapać i przewiózł mnie jeden pan z mojego miasta, na suzuki gsx-f 750 :D ahh, normalnie rakieta.... czułem tylko jak mi się głowa urywa przy zmianie biegów.... i to nie była redukacja :D , wychyliłem tylko głowe zeby zobaczyc ile jest na zegarach i było 180km/h :D .Nie zapomne tego chyba nigdy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba były ostatnie moce na pierwszym biegu bo nawet na drugim powinien jechać szybciej

to była 3 8O . Jakbyś nie miał prawka,miał 16 lat droge na wiosce i po prawicy starszego to ciekaw jestem ile byś jechał. Ja jechałem 70 i to mi odpowiadało.

 

e no, ja z Punciaka wyciagnalem troszke ponad 160km/h i wcale sie wszystko nie trzeslo :D  ale mysle ze na 4 biegu pojdzie wiecej   :twisted:

 

po lewej stronie też miałem takie szybkości. Bardzo przyjemnie.

 

pozdro dla speedomaniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli chodzi o prędkość popieram kolegów, którzy twierdzą, że owszem, ale tylko wtedy gdy jest to bezpieczne.

Moje prędkości:

140km - moją Suzi (ale pracuję nad tym! będzie lepiej :D )

160km - Nexią taty

220km - BMW byłego szefa

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że nie ma się czym chwalić, nasze drogi nie nadają się do szybkiej jazdy na wyglancowanych sprzetach

moja najwyzsza prędkość to 180 na szerokiej i pustej drodze, jakoś nie ciągnie mnie do 'bicia rekordów', może lepiej się pochwalę, że jeździłem już z kontrolowanymi uślizgami obu kół w zakrętach :) (jak to robili Doohan czy McCoy) na małej yamaszce RD250, teraz po przesiadce na VF trzeba się oswoić z masą i zachowaniami 'wagi ciężkiej'

pozdrawiam wszystkich, nie dajcie z siebie zrobić 'dawców'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
uważam, że nie ma się czym chwalić, nasze drogi nie nadają się do szybkiej jazdy na wyglancowanych sprzetach

 

Ale to wcale nie chodzi o chwalenie się , tu jest wyższa idea :) a każdy rozumie ją na swój sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico napisał:

220km - BMW byłego szefa

i za to Cie zwolnił? :)

 

to teraz moje rekordy (te ciekawsze) :

-105km/h aprillą 50 (zamkneła obrotomierz) w 2 dni po zakupie (początek lutego)

-240km/h jako pasażer kawą zx9 (strach sie bać) 8O

 

deawoo tico:

-115km/h wieczorem na ulicy koszalińskiej w pierwszy dzien po odebraniu prawka, było by więcej ale dojeżdzałem do skrzyżowania. ps . kumpel otworzył okno i wystawił łokiec a był to koniec listopada, temperatura na minusie :mrgreen:

-140km/h na trasie w 3 dzien po odebraniu prawka, chciałem więcej ale dogoniłem jakiegos opla, a poza tym zaczeło bujac bo tico miało żle ustawioną zbierznosc

EDIT: wyczytałem że predkosc maxymalna tico to 143km/h, aha a w 3 tyg. po tej próbie tico nie przeszło przeglądu technicznego :)

 

-130km/h mercedesem między wioskami, miałem wtedy 14 lat i ojciec siedział z boku, przejechałem tak 4 km (zero zakrętów)

 

:twisted: czekam na inne okazje i wiecej koni :twisted: :mrgreen: :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...