Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najszybciej jako prowadzący oczywiście) jechałem

Kawasaki ZX-9R 236km/h

Swoją Hondą 210km/h

 

Seatem Ibizą coś ok 170km/h

 

 

 

PS

A Pamiętacie ten Filmik z dialogiem

"-Pan ile jechał

-130

-a pan

-130 ale niepatrzyłem na licznik"

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba były ostatnie moce na pierwszym biegu bo nawet na drugim powinien jechać szybcie

 

nieeee no bez przesady moja renowka 1.8 na gazie na 2-biegu o 80 i koniec

 

[ Dopisane: 05-08-2005, 01:07 ]

ogolnie to te predkosci to sciema bo od rzeczywistch roznia sie i to znacznie ale kto by sie tym przejmowal liczy sie adrenalinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor napisał:

wowo napisał:  

290 km/h Audi S2  

 

 

Z górki?  

Z wiatrem?  

A może miaes sen?

Nie sen, tylko jawa. Droga prosta, bezwietrznie.

Silnik po modach 425PS zhamowane. W kraju jest kilka szybkich eSek i prędkość podchodząca po 300km/h nie jest czymś dziwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 400 konnego auta rzeczywiście nie jest to szczególny problem aczkolwiek trzeba trafic na odpowiednio długi wolny pas jezdnia, ale tych czterystukonnych audi sa napewno dwa o których wiem , moze znajdą sie jeszce jakieś które nie startują na 1/4 mili , ponadto nie wiem czy przelozenia skrzyni i dyfra pozwola na pojechanie 290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,opamietajcie sie z tymi szybkimi Audi , ok po tuningu pujdzie wiecej jesli skrzynia z dyfrem pozwola juz o tym pisaem ale , kazdy normalny samochód z wtryskiem ma ogranicznik obrotów , i w 280 Audi V8 nie uwierze, mialem BMW 740 , mocniejsze od tego Audi i jakiś wiecej niz elektronika pozwala nie moglem pojechac mimo ze silnik przy 250 wcale sie nie męczyl.A wg mnie takie banialuki opowiadaja najczęściej ,ci co takie auta widzieli na parkingu albo w katalogach i nasluchali sie opowieści kolesi o nich.Mialem tez kilka innych mocnych samochodów i znam to z autopsji a nie opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:| ze co ?? moj brat mial V8 sprzedal jakies niecale 2 miesiace temu. Juz laduje zdjecie z telefonu bo jak jechal na autostradzie to szybko zrobil zdjecie

 

[ Dopisane: 06-08-2005, 13:36 ]

No i prosze mam dowody. Trzeba tylko otworzyc w jakims programie graficznym. Wystarczy oryginalny co ma XP.

 

http://mariusz712.fm.interia.pl/280

http://mariusz712.fm.interia.pl/V8

 

Jechal tyle jak jechal do warszawy. Nie wiem na jakiej autostradzie bo nie pamietam, jak wroci to sie zapytam. Zdjecia robione z tel nokia 3200 i prosze nie mowic ku**a ze nie jechal poniewaz mam dowody. Sam bylem w szoku poniewaz te Audi ma oryginalnie 280 konikow. A licznik sie zamknal, predkosciomierz nawet jak oszukuje to nie w takim stopniu zeby nie dalo rady 280 poniewaz odcinacz sie wlaczal jak dobrze pamietam przy 7 tys obr ( jeszcze sie zapytam) a moj brat mial niecale 6.5 tys obrotow wiec jakies 10-20 km/h by doszlo, ale po co?? jak nie wiadomo ile jedzie bo licznik zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku**a co czytam twoja odpowiedz to mocniej sie denerwuje ;)

Nie widzialem zadnego V8 na parkingu. Nawet go prowadzilem. Szkoda ze nie mam juz na allegro ogloszenia ktore wystawilem. To byl automat, pelen wypas. Zapytaj o co chcesz to Ci odpowiem albo zapytam brata jak nie bede wiedzial. Tylko nie pisz mi do ku**wy nedzy ze klamie :D

Audi nie miala ogranicznika do 250. To byl podajze rocznik 93. Zaraz poszukam zdjecia w aparacie cyfrowym, moze sie jeszcze zachowaly to Ci ja pokaze dokladniej :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...