Skocz do zawartości

Kawasaki KZ 1000 Police


Domier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam.

Praktycznie motocykl jest bezawaryjny , poza normalnymi usterkami (urwana linka sprzęgła,

wymiana szczotek rozrusznika, wymiana zaworków iglicowych i takie tam drobnostki),

z poważniejszych spraw- przebicie na uzwojeniu alternatora, trzeba było wymienić na nowe, podobno to jest wada KZ-tów. Mój był kupiony w dosc dobrym stanie, a dodatkowo w zeszłą zime dość dużo przynim zrobiłem, dużo by opisywać.

Edytowane przez ZYGID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się,że dużo by opisywać.

Ale upewniam się po prostu w przekonaniu, że motocykle te należą do trwałych konstrukcji

Moż jestem też zabyt uczulony na niektóre detale.

U mnie póki co, też nic poważnego się nie wydarzyło.

 

A Kolega kupował swój w kraju ,czy w USA?

Bo u nas to chyba mało takich się spotyka?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, po chwilowej nieobecności.

Swoje moto zakupiłem już w kraju, zdążył nowinąć tutaj pare kilometrów,

a Polsce żeczywiście jest ich niedużo, chociaż w zeszłym roku, przy słabym dolarze pokazywały się na allegro swieżo sprowadzone POLICE, ktoś chciał pewnie zrobić na nich interes bo za Wielką Wodą nie są drogie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Spectre to mialem 20 lat temu.

Softchopper wiec wiadomo ze glownie do jazdy na wprost, ciezki i o slabym zawieszeniu, tak jak wiekszosc tych motocykli. Od strony mechanicznej bardzo dobry i wytrzymaly, elektryka jak wiadomo moze sie psuc jesli nie dba sie o instalacje.

Jesli chodzi o cene to ciezko cos poiedziec - ja go mialem w Kanadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć,jest to raczej wyjątkowy motocykl na naszych drogach.

Do tej pory spotkałem tylko jeden taki z Żyrardowa.

Poza tym na allegro są dwa wystawione z moich okolic właśnie.

Może w sezonie dałoby rade gdzieś śmignąć razem?

Rzuciłem już takie hasło w tamtym sezonie,lecz niestety rozeszło się po kościach.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z tej strony dałoby radę coś zamówić?http://www.bikebandit.com/houseofmotorcycl...us-1994/o/m4261

 

A i skąd brać galanterię do modelu police?Chodzi mi np. o kufry,gmole owiewke,światła, błotniki?

 

Tak pytam w razie "W"?

 

W normalnym serwisie chyba będzie kłopot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie żeby jeszcze namieszać w głowach były jeszcze modele oznaczane skrótem CSR, były to KZ w formie soft chopper. Można niezłego kręćka dostać poszukując części, wiem bo wertuję często allegro szukając gratów do mojego 440. Mnogość modeli i oznaczeń przyprawia o zawrót głowy. Pozdro Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I raz jeszcze pytanko do kolegi ZYGIDa:

 

Jaki rozmiarowo najlepiej dobrać typ opony na tył?

Mam u siebie Dunlopa, tylko jeszcze oryginalnego.Ma on,dziwne oznaczenie: K327MG,romiar MR90-18 M/C-71H - czyli taki jaki producent zaleca w moim modelu.

Niestety ciężko to przełożyc na polskie realia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Opony powinny być tył - 140/90/18 , pród -120/90/18 , to są odpowiedniki tamtej rozmiarówki.

M/C opona przeznaczona tylko do motocykli, 71H to dopuszczalna nośnośc i szybkośc

w tym wypadku 71-345kg , H-210 km/h.

ale drobne odchyłki dopuszczalne :) pozdrawiam.

Edytowane przez ZYGID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...