Skocz do zawartości

Kawasaki KZ 1000 Police


Domier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tym: http://moto.allegro.pl/item371662525_kawas...i_w_polsce.html

?

 

hmm... to moje... miałem ochotę sprzedać, ale po nawinięciu paru kolejnych kilometrów zaczynam zmieniać zdanie....

A motocykl jest naprawdę pięknie zachowany...

W Polsce nie spotkałem się z takim stanem, choć z całą pewnością nie widziałem wszystkich.

Poza tym dochodzi jeszcze "chwyt marketingowy" :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładny, miałem takiego też był w świetnym stanie niestety byłem zmuszony go sprzedac i przesiąść się na coś dużo tańszego. Jesli jednak ktoś szuka takiego motocykla to jeden, w fabrycznym stanie jest w Karpaczu i był na sprzedaż. Właściciel ma na imie Roman i jeździ tam na TAXI. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym: http://moto.allegro.pl/item371662525_kawas...i_w_polsce.html

?

 

hmm... to moje... miałem ochotę sprzedać, ale po nawinięciu paru kolejnych kilometrów zaczynam zmieniać zdanie....

No niezłego CHIP`sa masz. Poczęstuj jakimis dobrymi fotkami, chętnie się przyjrzę. :icon_mrgreen:

 

PS. Powiedzi lepiej skąd masz tą zieloną pompę ogrodową koło domu. Miałem taką sama na działce i ktoś mi gwizdnął w nocy. :D pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś miał dobry humor pisząc że to oryginał. Rocznik trudno okreslic bo przeciez one były wszystkie jednakowe od 1981r aż do końca produkcji. Ten nieudolnie przypomina modele z przed 1981r. Ale oryginał to on nie jest. No i cena z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Odpowiadajac po kolei na twoje pytania to modeli byla cal masa, a 1000R to byla tak zwana w Ameryce Eddie Lawson replika. Modele roznily sie szczegolami zawieszenia, instalacji elektrycznej, oczywiscie malowaniem ale nie sadze zeby moc znacznie sie roznila mimo roznych nastawow gaznikow.

Z oznaczeniem Z i KZ tez bylo roznie w zaleznosci od rynku na ktorym byly sprzedawane, ale dalej byly to te same motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Przynajmniej wiem,że ktoś to jeszcze czyta.

 

Przyznam,że krucho pod kątem informacji, w internecie o tym motocyklu - stąd moje pytania.

 

Czy oprócz serwisówki, znasz jakieś źródła o tym modelu Kawasaki?

Z tym oznaczeniem Z i KZ jest czasami ciężko się dogadać o jaki typ motocykla chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie za link do strony.

 

Z pewnością przyda się.

Ciekaw jestem tylko,czy części które są tam wyszczególnione można faktycznie zamówić i kupić?

 

Przydałby się zawias do kufra...nie jest on szczególnie trwałym elemnetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...