Skocz do zawartości

Kawasaki KZ 1000 Police


Domier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ciekaw jestem czy ktoś tu jeszcze zagląda.

 

Otóż jestem świeży w temacie i jest to pierwszy sezon na moim KZ1000P, chciałbym się dowiedzieć czy można gdzieś w Polsce dostać do niego części i elementy malowania, na boki i na front (to się nakleja mam nadzieje, czy może jakie wzory do odmalowania...? rownież jest moim pytaniem :))

 

NO to tyle na pierwszy strzał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam w garażu co mi zostało, ale z pewnością posiadam oryginalne prawe lusterko nie wiem czy mam jeszcze elementy naklejek na boczki i owiewkę ale z tym problemów nie ma bo ktoś Ci zawsze odrysuje na kalkomanii i sobie dotniesz w każdej agencji reklamowej. Najbliżej to chyba masz do Mr Stopy - on ma moją byłą :) .

Chyba się widzieliśmy w trakcie powrotu z Częstochowy, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej Alojz!

 

Z typową armaturą i obudowami do naszych motocykli jeszcze się nie spotkałem,by ktoś miał je w ofercie na miejscu.

Moim zdaniem parę części mają tu http://www.sklepmotocyklowy.pl/pl/index.html

Wpisz swój model i rocznik,ale tak to głównie mechanika.

 

Jak wrażenia z jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spaskudzony przeokrutnie, lampy tył od cieniasa, przód ciężko powiedzieć, chyba jakiś autobus... Bak też jakby od innego moto. W ogóle co to za moto policyjne naruszające przepisy swoim wyglądem ? Z tego co pamiętam z przodu może być maksymalnie sześć punktów emitujących światło a tu jest osiem.

Na koniec, pisze się "Original" ale właściciel chyba o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 lat później...

Dzień dobry!

W zwiazku z tym, że jestem szczęśliwym posiadaczem Kawasaki KZ1000 Police chciałem zapytać czy ten temat na forum całkiem już umarł czy znajdzie się ktoś jeszcze kto może ma tą wspaniałą maszynę i odpowie mi na kilka nurtujących pytań.

 

Na dzień dzisiejszy głównym moim "problemem" jest wpadająca w wibracje przednia owiewa.

W zakresie 2-3 tys obrotów brzęczy i jest to mocno dokuczliwe (na szczęście tylko dźwiękowo dokuczliwe).

Próbowałem już kilku tematów takich jak dokręcenie śrub mocujących, czy choćby przy pomocy drugiej pary rąk, szukanie czy jest to konkretne miejsce, jakiś element czy też nie. Wchodzi na to, że niestety całość wibruje i skutecznie doprowadza mnie do szału 😉 Może ktoś się z tym mierzył i ma jakiś sprawdzony patent.

Drugą kwestią jest spalanie oleju.

W moim przypadku wychodzi około powiedzmy 0,5 litra na 1000-1200 km - wiem że silnik chłodzony powietrzem w trakcie upałów dostaje mocno w kość i jest to spalanie w granicach "normy" ale są momenty że z lewego tłumika, co kilka może kilkanaście startów spod świateł, trochę tego dymu się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co by moglo zmniejszyc wibracje owiewki ale za to wiem ze twoj silnik jest juz prawie 40 letni, a jesli nie byl remontowany to po prostu zarowno pierscienie / tloki  / tuleje jak zawory z prowdnicami sa najzwyczajniej w swiecie zuzyte. Mozesz jeszcze troche poczekac, ale wczesniej czy pozniej trzeba to bedzie zrobic, wiec radze zaopatrzyc sie w czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...