Skocz do zawartości

GS 500 E pali i gasnie


Psh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. koleszka ma problem po zimie z odpaleniem gieesa,wczesniej chodzil cacy a teraz jak odpala to pochodzi ok. 10 sekund i gaśnie szybko,swiece(NÓWKI)zalane i pozniej tez odpala ale w jeszcze krotszym czasie gasnie, az w koncu nie zapala wcale.moto odpalane na ssaniu bez gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo spuszczane.a co do tego faktu to ja w cebrze tez nie spuscilem ale dodalem takiego dodatku wzbogacacza do benzyny i zalalem do pelna. zapobiegnie to 'zepsuciu' sie benzyny w gaznikach? pozzzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a da sie to przepalić? (a scisiel ujmując przepłukać) :)

 

bo miałem podobny problem z 2sówem- gasł,ale wziałem gada na przeczekanie- zalewałem i odlapałem dodajac gazu...

 

po jakims czasie przestał gasnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest dokładnie tak jak mówi zbyhu,Wczoraj odpalaliśmy moto po 7 miechach postoju. Maszynę od razu zalało,a po wykręceniu świec

okazało się,że to co jest w cylindrach bardziej przypomina zapachem

rozpuszczalnik z denaturatem a nie benzynę.

Zlaliśmy paliwo z gaźników ,zalaliśmy wszystko nową benzynką i po kilkakrotnym kręceniu maszyna zagadała-co za ulga :)

 

Moim zdaniem problem leży w tym,że niektóre paliwa (w zależności gdzie się tankuje) są poprostu do d..y i po paru miesiącach nie dość, że syfią gaźniki to jeszcze tracą swoje właściwości.

Wyjściem tutaj może być tankowanie paliwa na sprawdzonych przez siebie CPN-ach,lub wlewanie dodatków uszlachetniających.

Mam na myśli dłuższe postoje np.5-6miesięcy,mój na przyklad po 4 miechach po paru próbach zapalił

Pozdr.

P.S.

Życzę wszystim udanych odpaleń po zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak mówi zbyhu' date='Wczoraj odpalaliśmy moto po 7 miechach postoju. Maszynę od razu zalało,a po wykręceniu świec

okazało się,że to co jest w cylindrach bardziej przypomina zapachem

rozpuszczalnik z denaturatem a nie benzynę.

Zlaliśmy paliwo z gaźników ,zalaliśmy wszystko nową benzynką i po kilkakrotnym kręceniu maszyna zagadała-co za ulga [/quote']

 

Tak miałem kiedyś identyczną sutuację i to też było:

 

moze wlasnie zostawic duzo syfu w gaznikach.

 

pzdr.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...