Skocz do zawartości

blokada na tarcze ham. warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam. znalazlem na allegro blokade na tarcze...

 

http://www.allegro.pl/item89796117_blokada...obra_cena_.html

 

Jak wiadomo cena odzwierciedla jakość dlatego zastanawiam sie czy ta blokada cos sobą prezentuje.

Wiem ze temat był wałkowany kilka razy, jednakże mój post dotyczy konkretnego towaru.

 

Czy zamiast tej blokady nie lepiej będzie wkręcić w dziurę tarczy śrubkę z nakrętką?

:buttrock: ;) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koniecznie chcesz tania blokade i nie potrzebna Ci "na wczoraj", to poczekaj jeszcze troche, bo pewnie w lidlu beda niedlugo takie(tak jak rok temu), raczej nie polecam, znajomy kiedys ruszyl z tego typu lockiem (co niby mial byc dobry i tani:D) to sie pokruszyl:D

http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPath=21_82

tutaj znajdziesz cos odpowiedniego

udanych zakupow;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem jakiś czas temu o tych blokadach (sam mam podobną)...

 

Oto co wymyśliłem: :buttrock:

 

Motocykla nie kradnie się jak roweru. Tzn. Najpierw nasz motocykl jest porządnie oblukany, wiadomo gdzie i kiedy się pojawia oraz gdzie spędza noce.

Jeżeli ktoś się na niego zdecyduje to będzie przygotowany na aktualną blokadę.

Dlatego też uważam że te wszystkie gadżety można sobie o dupę potłuc i mam wersję takiej taniej bajerki, którą wraz z blokadą kierownicy używam jako zabezpieczenie przed...hmmm...pijanymi idiotami, którzy wracając z imprezy wpadli by na pomysł odprowadzenia motocykla np. w krzaki dla jaj.

 

Dlatego póki nie będzie mnie stać na powiedzmy Abusa za dobrze ponad 1000zł, nie mam zamiaru kupować czegoś za 200zł jak mogę mieć za 40zł i tak samo będzie służyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys mialem tania blokade ( ale to do Mzetki a je sie kradnie jak rowery :buttrock: ) i jak nigdy nic sobie z nia ruszylem , rozpadla sie bez wiekszych fochow :twisted: aktualnie nie mam zadnej blokady i kasy na nią wiec bede musial znowu kupic cos taniego do odstraszania zlodziei amatorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach te blokady wyglądają jakby były zamykane na kluczyk od klawiatury. Poza tym odnosze wrazenie, że jeden kluczyk pasuje do wielu blokad.

Mam racje czy to tylko na fotach tak wygląda a w rzeczywistosci jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zwykle bywa z taniochami - całkiem możliwe, że kluczyk od innej blokady otworzy twoją. Ja uważam,że szkoda kasy na takie coś - i tak za chwilę kupisz coś lepszego a ta pójdzie do śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach te blokady wyglądają jakby były zamykane na kluczyk od klawiatury. Poza tym odnosze wrazenie, że jeden kluczyk pasuje do wielu blokad.

Mam racje czy to tylko na fotach tak wygląda a w rzeczywistosci jest inaczej?

 

Heh wydaje ci sie. Oczekujesz kilkucentymetrowego klucza jak np w dzwiach antywlamaniowych ??;)

 

 

Na obrzezu klucza sa w roznych miejscach, roznych wymiarow wyfrezowane wglebienia. Mam rego samego rodzaju kluczyk do krytonite'a (za spora kase) i kluczyk ma zupelnie inne naciecia niz do Lumy. Jedne sa prostokatne inne zakonczone owalem inne sciete pod katem o roznej szerokosci i glebokosci no i w roznych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec co polecali byscie za jakas odpowiednia cene ?? wiadomo ze im tan sze tym gorsze, ale z tych gorszych pewnie sa jakies bardziej wytrzyele, a jesli nie ma to moze podacie jakies drozsze propozycje ?? bo mam chec zakupic sobie blokade, myslalem o blokadzie na tarcze, ale widze ze to chyba nie zbyt dobry pomysl : wiec co wybrac aby zabezpieczyc motocykl ??

 

ta by sie nadawała ??

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....products_id=165

 

a moze cos z ich oferty, oczywiscie ze odpowiednia cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze cos z ich oferty' date=' oczywiscie ze odpowiednia cene[/quote']

 

Ja bym wzial cos takiego:

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....products_id=328

 

Osobiscie posiadam tego typu blokade chociaz chyba innej firmy, ale przynajmniej kluczyk jest jakis sensowny.

 

Pamietam, ze ten zamek w kieszeni od dysku otwieralem kiedys spinaczem do papieru, bo mi gdzies kluczyk wcielo. A ten w blokadzie ktora pokazales nie wyglada lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...