Skocz do zawartości

MZ - Technika, Porady, WWW


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Mam mały problem z moją etz 250, otóż gdy zapali i chce dać większe obroty silnik chodzi nie równomiernie, ajak jest na małych obrotach chodzi bez zarzutów. Co mam zrobić aby ta moja 250-tka chodziła tak jak powinna na wysokich obrotach? PROSZĘ o odpowiedź. Dziękuje

 

 

 

 

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej Etki z allegro, to siedzenie ma oryginalne, ale pokrowiec rodem z Czeczenii. Do idealnego stanu to jest jej daleko, a sprzedajacy cenę to chyba z Jowisza wyczytał w przypływie duchowego natchnienia.

Regeneracja wału to poprostu wymiana korbowodu, łożysk i czopu wału. Jeśli było zrobione dobrze, to da się śmigać.

Nie jest warta tej ceny!!!

Pozdraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jestem kompletnym laikiem w sprawach rozbioru etz :wink: i pojawil sie kolejny problem :smile:

otoz odkrecilem lewy dekiel naciaglem ta sprezyne poskladalem wsyztsko elegancko zakladam dekiel i po kopnieciu nic sie nie dziej tzn wogole nie w prawia w ruch tloka :bigrazz: myslalem ze cos zle zamontowalem lecz na 90% wszytsko jest dobrze gdy wezne wyciagne troche dekiel (szczelina miedzy karterem jakies 1,5cm )

wedy normalnie zalapuje;/ poradzcie w czym tkwi moj problem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam pewien problem z mz etz 251e, a mianowicie odpala normalnie i dobrze się wkręca ale jak wrzucę bieg i ruszę to po przejechaniu paru metrów gaśnie, ewentualnie jak dodam gaz do końca to jak już prawie gaśnie to nagle załapuje strzela z tłumika i przez parę metrów jest wszystko dobrze a potem znowu gaśnie.

Jak myślicie co jest nie tak ???

Edytowane przez patryk3860
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem z mz etz 251e, a mianowicie odpala normalnie i dobrze się wkręca ale jak wrzucę bieg i ruszę to po przejechaniu paru metrów gaśnie, ewentualnie jak dodam gaz do końca to jak już prawie gaśnie to nagle załapuje strzela z tłumika i przez parę metrów jest wszystko dobrze a potem znowu gaśnie.

Jak myślicie co jest nie tak ???

 

 

Moze paliwo nei dochodzi?

Sprawdz po kolei jak juz kolega wspomnial zaczynajac od swiecy, potem zaplon, gaznik,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...