Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1507641

To jest furka do lansu :clap: I jeszcze dziewczyna sie zmiesci :clap: Wyobrazacie sobie wyjechac tym na miasto,wiara by nie pojela co sie dzieje,lepiej by sie patrzyli niz na nowa R1 :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1507641

To jest furka do lansu :cool: I jeszcze dziewczyna sie zmiesci ;) Wyobrazacie sobie wyjechac tym na miasto,wiara by nie pojela co sie dzieje,lepiej by sie patrzyli niz na nowa R1 :biggrin:

:bigrazz: Nic dodać, nic ująć :bigrazz:

Widze że to jest wydanie Cabrio :eek:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego tu sie śmiać??!! przecież to jest motorower dla inwalidów i nic w tym dziwnego :biggrin: :bigrazz: przecież to nie jest opisane jako streetfighter czy co innego. Po prostu simson duo który był czymś normalnym w latach 80-tych.....nie rozumiem was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mówi hefaistos! ;) Koło mnie nawet jeden kolo kiedys takiego miał! A ja sam kiedys chcialem sobie takie pudło dla beki kupic, tylko że wydanie z dachem i sobie jakos jajcarsko zrobic, ale potem mi sie pomysł odwidzial! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No a jak sie wam podoba ten komar http://www.moto.allegro.pl/item159535793_k...na_chopper.html

W sumie jeden z lepszych jakie do tej pory widziałem na allegro jeśli chodzi o przerobione komary:D

Nie zebym sie na takim pokazał ale nawet mi sie podoba tylko cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażanie. Bynajmniej na mnie.

 

"bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.

Z miłością bynajmniej się nie taił."

 

 

 

Komar zdolny ale wejź tym na kamień najedź albo jak na drodze krzaczor leży to słabo widze ten lakier :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym zawieszeniem to fakt ale skoro nie w Polsce to na eksport do stanow z nim tam drogi rowne :PP a oni pewnie z chęcią przyjmą polsko-niemiecką myśl techniczną:cool: :smile:

 

Bardziej mi chodziło o podnóźki ;] Sterczą jak antena od telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym zawieszeniem to fakt ale skoro nie w Polsce to na eksport do stanow z nim tam drogi rowne :PP a oni pewnie z chęcią przyjmą polsko-niemiecką myśl techniczną:cool: :buttrock:

 

Bardziej mi chodziło o podnóźki ;] Sterczą jak antena od telewizora.

 

No z tym zawieszeniem to fakt ale skoro nie w Polsce to na eksport do stanow z nim tam drogi rowne :PP a oni pewnie z chęcią przyjmą polsko-niemiecką myśl techniczną:smile: :bigrazz:

 

Bardziej mi chodziło o podnóźki ;] Sterczą jak antena od telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...