Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TAk to jest jego MBX i też wydaje mi się, że z ceną to troche przesadził chlopak. Motorek fajny, ale nie za te kase. Szkoda, że nie napisał w ogłoszeniu, tak jak to kiedys zrobił na forum, że jego MBX leci 130km/h. :D :buttrock:

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wsk cross to tu jest moj super wypasiony sprzet: http://www.bikepics.com/members/504644058/ jeszcze nie na aukcji ale tez na sprzedaz za okazyjna cene!!!

 

Nie chce Cie obrażać, ale ten twój cross to wieś tuning pełną gębą :] Przebija go narazie tylko ten ogar z fotomontażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj patrzyłem na Bikepikcs i doszedłem do tego samego zdania co ojro :icon_mrgreen: Z jednej strony naśmiewasz się z kogoś sprzęta a sam masz można powiedzieć jeszcze w gorszym wykonaniu :buttrock: Heh . . . no taka jest prawda :]

Information: moja WSK, przerobiona na crossa:) podniesiona ok.10cm na tylnim amortyzatorze, siedzenie kawasaki kx, mak mz, licznik na kierownicy itd.. kolor:czarny mat z dodatkami chromu..

 

 

Tylko po co ten chrom ???

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie na fotke z licznikiem :icon_mrgreen: nie no szpaq nie pisz lepiej nic :buttrock: ja tez mialem rozne pomysly na rometa. ale teraz mam lepsze mot ona pomyslach sie skonczylo. kazdy kto nie ma wymarzonego moto od razu mysli ze zrobi cudo ale tak sie wydaje. mozna zrobic fajne moto ale trzba miec sprzet umiejetnosci i jakis zmysl plastyczny czyli po porstu poczucie estetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=113040402

 

Nom cóż uwage powinna przyciągnąć ostatnia fotka.

No nie mogłem, to powinno nie przejść :icon_biggrin:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zalicytuje za 150zł

Kolo potrafi namawiać

 

Tylko pamietaj, że do Tych masz ponad 200 km czyli transport wyniesie cie drugie tyle, albo wiecej. Pozatym koleś ma ostro nasrane w bani

 

kupujce go za 150 zł
sprzedam go od reki za 180
niegocjacji najmnej za 140
sprzedam go za 220 do negocjacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło mamo. Toż to jest straszne. Ani to wygląda ani nic.

Poza tym , nie wiem jak wam, ale mi się od zawsze hulajnoga kojarzyła z tym że trzeba tą nogą machać :cool: A tu trzeba machnąć chyba tylko po to żeby odpalić silnik `na kopa`.

Jak dla mnie kicha totalna. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...