Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

heh, to akurat fajnie wyszło :crossy: - tylko mnie nie wybrechajcie, ale kanapa pewnie wygodna, zegary też fajne :biggrin: Żeby jeszcze to pomalował na jeden kolor to na 100% bym mógł powiedzieć, że mi się bardziej podoba od orginału.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zwrócić waszą uwagę na ten oto skuter: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=136509067 . Jest to sprzęt mojego kolegi, także troche o nim wiem. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Jest to naprawdę świetny motor, jak na skuter. Wyróżnia się wyglądem i osiągami. Jest duży, zrywny i rzeczywiście osiąga 80 km/h bez żadnego tuningu !! Kolega dbał o niego, jak tylko mógł. NIepamiętam, żeby kiedykolwiek był chociażby brudny :buttrock: Jeśli szukacie niezawodnego skutera, wyglądającego, niczym dorosła maszyna, jest to idealny wybór !!

 

Dodam jeszcze, że nie piszę tego tutaj, aby pomóc kumplowi pozbyć się moto, tylko dlatego, żeby maszyna trafiła w dobre ręce, bo jest tego warta. :notworthy:

 

Wszelkie info na temat moto, możecie uzyskać pod nr. telefonu : 888 399 029 (dzwonić po 15:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nieźle sie wygieła "JEDYNY PROBLEM TO USZKODZONA RAMA TRZEBA WYPROSTOWAĆ NIE MA PROBLEMU Z TYM" jak koles jest taki mądry to jak niema problemu z tym to niech to wyprostuje ale żeby to jeszcze prosto jeździło. Pewno miał na mysli weźmiesz młotek i se wyklepiesz hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...