Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a powiedzcie mi kochani koledzy jak niby zwiększyć pojemność na 130cm3 w dt 80?

Zestawy tuningowe podnoszą do MAXYMALNIE 110cm3.

Tuleja cylindra ma mocno ograniczoną grubość i myśle że robiąc szlif nie dojdziemy dalej niż do 84cm3

No wieć jak on to niby zrobił. Po 2 o 25KM można zapomniać...ja mysle że nawet jeśli ma powiedzmy cylinder tuningowy na 110 to może z 15 ma.

Ja mam cylinder 110cm3 malossi, wydech gianelli, gaźnik Khein 28mm i myśle że dt wiecej niz 18KM nie ma.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: :biggrin: :biggrin:

Jak dla mnie to głupota. To jak simsonowi zrobić tuning na 110cm^3. Przecież do tego trzeba specjalny cylider, kartery przerabiane itd. Nie wiem ile to pochodzi. A te 25km to chyba jak, go bedzie pchał. :buttrock:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt to już bardzo nawet bardziej poważniejszy sprzęcior od sima :buttrock: W ogóle nie ma co porównywać :bigrazz:

Jeśli ktoś mógł a brakowało mu mocy to dlaczego nie ..

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a powiedzcie mi kochani koledzy jak niby zwiększyć pojemność na 130cm3 w dt 80?

Zestawy tuningowe podnoszą do MAXYMALNIE 110cm3.

Tuleja cylindra ma mocno ograniczoną grubość i myśle że robiąc szlif nie dojdziemy dalej niż do 84cm3

No wieć jak on to niby zrobił. Po 2 o 25KM można zapomniać...ja mysle że nawet jeśli ma powiedzmy cylinder tuningowy na 110 to może z 15 ma.

Ja mam cylinder 110cm3 malossi, wydech gianelli, gaźnik Khein 28mm i myśle że dt wiecej niz 18KM nie ma.

Pozdrawiam!

wlasnie dlatego :flesje:

EnduroMax mnie wyreczyl w wyjasnieniu :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany EnduroMax szlifujac cylinder oryginalny od DT rowniez dojdziesz do 110cmm3:) Zauwaz ze silą rzeczy te tuningowe cylindry musza miec taką samą srednice tulei biorąc pod uwage rowniez grubosc scianki aby wejsc po prostu w kartery.Cylinderek Atheny czy malossi 110 cmm jest to tak jakby roszlifowany oryginalny cylinder tyle ze np pokryty nicasilem,majacy wiecej(wiekszych okien) do tego oryginalny tlok(rowniez zazwyczaj specjalny z ruznymi wycieciami itd itp:)Ja mialem w mtx szlif na 51,50 gdzie cylinder tuningowy ma 53mm-lub 55 i ma 100cmm3:)oryginalny tez sie dalo na tyle rozwiercic.Tylko ze trzeba by bylo zaladowac tlok od 125:)a jaka 125 ma grubosc sworznia 12mm??:)Widzisz Kochany:) Moim zdaniem to wogle nie ma tuningu na 130cmm3 to tak na marginesie.Taki tuning ma wiecej minusow niz plusow :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany EnduroMax szlifujac cylinder oryginalny od DT rowniez dojdziesz do 110cmm3:) Zauwaz ze silą rzeczy te tuningowe cylindry musza miec taką samą srednice tulei biorąc pod uwage rowniez grubosc scianki aby wejsc po prostu w kartery.Cylinderek Atheny czy malossi 110 cmm jest to tak jakby roszlifowany oryginalny cylinder tyle ze np pokryty nicasilem,majacy wiecej(wiekszych okien) do tego oryginalny tlok(rowniez zazwyczaj specjalny z ruznymi wycieciami itd itp:)Ja mialem w mtx szlif na 51,50 gdzie cylinder tuningowy ma 53mm-lub 55 i ma 100cmm3:)oryginalny tez sie dalo na tyle rozwiercic.Tylko ze trzeba by bylo zaladowac tlok od 125:)a jaka 125 ma grubosc sworznia 12mm??:)Widzisz Kochany:) Moim zdaniem to wogle nie ma tuningu na 130cmm3 to tak na marginesie.Taki tuning ma wiecej minusow niz plusow :smile:

przeciez doszlismy do tych samych wnoiskow :smile:

a ze 2 tyg temu pod łęczna kolo lublina koles chcial sprzedac dt 80 z cylindrem 125 posklejanym na silikon... ale ciekla olejem... i sciemnial koledze ze 'tak naprawde japonskie 80ccm do europejskie 100ccm'... znawca :icon_mrgreen:

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O kuuurwaaa (sory, ale gorszego padła nie widziałem)

Po prostu aż się nie chce patrzeć na to ....

 

 

I ten opis:

 

 

Jego przeznaczeniem są wieczorne wyścigi motorowerów. (w moim regionie bardzo popularne).

 

 

 

To mnie po prostu rozwaliło.

 

Żenada...

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...