Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000 R (TL1000R)


Rekomendowane odpowiedzi

:lol: :lol: :lol: na Jackowie to jestem bardzo rzadkim gosciem....ale przejde do tematu. Na TL-kach nie jezdzi taka masa ludzi jak na rzedowkach. Osobiscie nawet nikogo nie znam kto posiada taki sprzet. Kilka lat temu mialem okazje pogonic sie z TL na autostradzie. Jechalem za nim, facet zobaczyl mnie w lusterku i ognia, musze przyznac ze odejscie bez redukcji biegu w tym motocyklu jest imponujace. Musialem zredukowac w swokej Kawie i za nim. Doszedlem go przy 240 km/h i wyprzedzilem wkrecajac sie do 260 km/h a TL-ka dalej siedziala mi na ogonie. Wiecej doswiadczen z tym motocyklem nie posiadam, a poki co zobacz sobie raking na http://www.bikez.com/bike/rated.php?idbike=655

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Memu bratu podoba sie TL 1000 r, ale zbiera kase na GSXR1000, a ja tam wole z silnikow chodzacych jak sieczkarnia Ducati.W testach na 2- cylindrowki w Superbiku wygralo 999(podliczylem %!!), ale jak panowie redaktorzy nie umieja liczyc to wygrala Aprilia.Boje sie Szramer aby po Bandicie nie czekalo Cie rozczarowanie. Pozdrawiam i przemysl sprawe!Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wczoraj sie zastanawiałem nad vtr1000f z 99 roku ale qrde mocy moze brakować a jak dam DJ itp to bedzie wir w baku więkrzy niż w b12 ,tak źle i tak niedobrze ,QRWA niema motoru dla mnie :cry:

a Jankiel czemu mam niby żałować???

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Widzisz Szramer cos mi tam po glowie kolatalo ze TL100R nie ma tych konikow do wykorzystania jak pisza w katalogach , a Bandit zawsze wykazywal wieksza moc niz w oficjalnych danych, w poniedzialek sprawdze, jak nie zapomne to napisze cos wiecej. Pozdrawiam.Janek.P.S. Kurcze moze naprawde sie czepiam, o Duc,u to moge cos powiedziec, bo mam i mialem stycznosc, a na TL R nawet nie siedzialem:-(((((((((((((((((.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Sprawdzilem i jesli chodzi o TL R to nie mialem racji :oops: , ma moc i moment wiekszy od Bandita, nie mowiac o przyspieszeniu i roll-on , ale wpadki zdarzaja sie kazdemu. Wersja S- jest ma slabsze przyspieszenie na ostatnim biegu od Bandita , tylko te spalanie srednio 8-10 i zmywanie filmu olejowego we wczesniejszych wersjach... Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

No wlasnie..tak jak w temacie... mam okazje kupic za rozsadne pieniadze ten motocykl...2003 rok 4 tys mil przebiegu... stan igielny... mowcie co wiecie o tej maszynie... ja wiem ze silnik wyjatkowo obdarzony momentem obrotowym ( co powoduje ze chetnie idzie na gume :( ) i rotacyjny amotyzator nie sprawuje sie najlepiej...ale czekam na wasze opinie... zrowna zaslyszane jak i poparte doswiadczeniem wyniklym z bliskim spotkaniem z tym smokiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 240km/h objeżdżałem TLRa swoją ZX7R... :-D

 

Dla mnie TLR jest mistrzem V-twinów (poza 998 i 999). Zajebista linia (łącznie z nakładką na siedzienie), fajny kąt umieszczenia tłumików. Mając rzędową litrówkę chciałbym mieć TLRa na drugi motocykl. Dla mnie główną wadą byłaby nadwaga - 203 kg to trochę za dużo...

 

Ceny paliwa są takie, że i tak niedługo motocyklem będzie się jeździć tylko w niedziele do kościoła, więc wysokie spalanie nie będzie problemem... :lol:

 

Ja bym brał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...