Skocz do zawartości

Filmy z motocyklami w roli głównej


sovietek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biker boyz jest równie głupi jak Torque. A może nawet bardziej. Po prostu żałosne filmy.

 

Jest polski film "Enduro bojz", który notabene został uznany prze pewną grupę ludzi za najgorszy polski film ;) Górnolotnych treści tam nie znajdziemy ale obejżeć można :banghead: Widziałę mgorsze filmy.

 

Ja osobiście chętnie bym zerknął na "Prywatne śledztwo". W roli głownej Jawa Enduro. Polski film mniej więcej z okresu Okrągłego stołu. Raczej niedostępny w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rider41

Kiedyś oglądałem polski serial o tytule zdaje się "Moje największe marzenie". Grał tam młody Damięcki, który wraz z kumplem ujeżdżał maszyny typu Sokół, Zundapp. Chłopaki byli zakręceni na punkcie motocykli. Ogólnie fajny klimatyczny filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domell, hellsów i te wyscigowe 750 wciągam jak pelikan szprotke, szukałem tego dość długo. Co chcesz za to ? Wal smiało dogadamy się. gadu gadu 2858294, pzdr. Pastor :P Mam koncerty blues, rock, metal na dvd, może machniom? ;)

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu na TVP 2 leciał dokument o gościu kóry miał junaka i przerabiał go na czopera fajny był tyle ze leciał raz i koniec. Kojarze jeszcze jeden polski film o gościu który oddał w lesie swoje enduro gościowi który przed kimś uciekał i wzioł jego Harleya ale tytółów nie kojarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM!! jeśli szukaccie ostrych filmów z sovieckimi zaprzegami w akcji to podaje 2 przydatne linki:

 

http://www.imz-ural.com/downloads/movies.htm

 

http://www.redmotorz.studioo.pl/html/filmy.htm

 

 

POLECAM!!!

P.S. Poszukuje wiecej filmów z tymi boskimi zaprzegami jesli ktoś posiada jakis film chętnie się z nim zgadam... e-mail: [email protected] gg:2017902 ZAPRASZAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...