Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy KTM


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jakichkolwiek informacji na temat tego ktma:

a>

Rozwazam kupno tego motocykla, ale jest kilka rzeczy ktore mnie ciekawia:

-jaki to jest model i z ktorego roku pochodzi?

-czy jest mozliwe zeby mial ponad 60 KM?Tak twierdzi sprzedajacy, podobno jest to jakas specjalna wersja.

-silnik nie jest na chodzie, paliwo sie przelewa wydechem, czy to tylko wina gaznika?Czy moze tez cos powazniejszego?

-czy dostepne sa do tego jakis czesci?

-na co mam zwrocic szczegolna uwage podczas ogledzin?

-jaką cene moge zaoferowac za ten motocykl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę udzielić odpowiedzi tylko na jedno pytanie ale to powinno wystarczyć-nie bierz tego ze względu na brak jakichkolwiek części.

 

też jestem tego zdania

to jest chyba KTM 450 SX ale roku to niewiada :/

http://www.bikepics.com/members/frisku/94450sx/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to gs 250 lata 80-84 nie wyzej. Zebys podal pojemnosc to by było łatwiej coś stwierdzic, jeśli nie spala mieszanki to moze zapłon skaleczony jest a tam były motoplaty wiec jakby co wiekszy wydatek, moze też byc gaźnik jako gaźnik popier**** albo membrana.

 

o czesciach do tego to zapomnij ale w tą rame wchodzi silnik cz cross 250

 

jesli to 250 to nie ma na 1000% 60 KM najwyzej 40-45, tym bardziej jeśli to wersja GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zabytek to to jest :D ja bym sie nie pchal w takie cudo lepiej CZ cross poszukac wlasciwosci jezdne pewnie podobne a czesci sa i do tego tanie

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Można kupić i jak ma się pieniądze starać się doprowadzić do oryginalnego stanu. Będzie przepiękna inwestycja. Natomiast jeżeli chcesz potraktować to jako sprzęt do jazdy, to kup raczej podobny wiekowo zabytek z krajów bloku wschodniego, będzie przynajmniej szansa na zdobycie części.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...