Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety uległem większości mięczaków którym zimno. Trudno, szkoda.

 

Co do wyjazdu, to wymyśliłem do spółki z Loluchem że można podzielić się na dwie grupy. Ranną i wieczorową.

Kto ma piątek wolny niech jedzie w południe, kto nie może się urwać z pracy jedzie wieczorem.

Mógłbym pojechać z grupą wcześniejszą i przygotować metę, chyba że Wieczny Student chciałby być starostą. Wtedy mógłbym jechac z wieczorną.

 

Teraz każdy zainteresowany pisze:

:arrow: Kiedy może, czyli w południe czy wieczorem, podaje konkretną godzinę która mu pasuje. Mówimy o godzinie stawienia się na miejscu zbiórki.

:arrow: Czy jedzie sam czy z plecaczkiem tudzież z dzieciakami w samochodzie. Otóż możemy mieć ze dwie załogi gdzie rodzice na zmianę prowadzą auto/motocykl ku uciesze dzieci w rzeczonym aucie. To jest właściwe wychowanie.

 

Powyższe informacje pozwolą na uporządkowanie spraw socjalnych, czyli rezerwacji miejscówek.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc ja deklaruję, co następuje:

:arrow: mam cały piątek wolny, więc piszę sie do grupy wcześniejszej,

:arrow: przelotowa max 100km/h,

:arrow: Jadę prawdopodobnie z plecaczkiem, choć co do tego pewien nie jestem (może, bo byłaby to pierwsza "dłuższa" niż 30km wycieczka z nią motocyklem - nie jestem pewien czy to dobry pomysł... i cały czas sie wahamy - tu najlepiej byłoby podać termin DO KIEDY nalezy zadeklarować obecność, żeby nie było nieporozumień)

 

Jakie obowiązki należą do starosty :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja też deklaruję się konkretnie i w punktach:

 

:arrow: mogę się urwać w piątek wcześniej, ale mogę też jechać później. Godzina: dostosuję się do reszty.

:arrow: przelotowa do 120 km/h. W porywach może być i szybciej, ale nie cały czas bo mi się motocykl rozleci ;).

:arrow: jadę bez plecaka.

 

 

A teraz niekonkretnie, bo tu jeszcze nie wiem nic konkretnego:

 

Jeśli będzie wolne miejsce w samochodzie to być może dokleiłbym moją Ankę (160 wzrostu, 45 kg wagi) :). Ją na pewno do grupy późniejszej (pracuje do 17) , o 17:40 mogłaby być na Statoilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, miejscówa w aucie jest na razie zajęta, bo druga załoga z dziećmi i samochodem załatwiła internowanie latorośli u dziadków.

Chyba że Madee pojedzie z kuferkami, wtedy z Nią negocjuj.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę sam i napewno. Deklaruję się do popołudniowej/wieczornej grupy, mogę jechać już/dopiero od 16.00, jeśli ktoś nie da rady od tej godziny niech da znać, dostosuję się, przelotowa do 120 mi też pasuje. To ustalmy punkt zborny na Statoilu na Gocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zebrałaby się grupa poranna/przedpołudniowa i wyjazd w okolicach 10 - 11:00 rano to dałbym radę przynajmniej pojechać wspólnie dość duży kawałek (do Piasek, bo tam Wy odbijacie na Zamość, a ja na Chełm). Zajęcia zaczynam dopiero wieczorem, więc czasu mi by starczyło. I tak się umówiłem już ze znajomym, że 8 i 9 IV razem sobie pośmigamy i pewnie wtedy dołączymy do Was w Zamościu.

 

Tak na marginesie słyszałem, że zima ma trzymać do połowy kwietnia...

 

Nie do "Piasek" tylko do Piask! Ja tam mieszkam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej.. ja tez bym sie chetnie wybral, tylko z tego co widze to wy sie wszyscy znacie itp? jak tak to sie nie bede pchal

 

 

hehe a ty myslisz ze ja kogos znam...nie ale moze poznam jak uda mi sie sprzeta przygotowac do wiosny ;] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dolaczam sie. z plecakiem lub bez, wyjdzie w praniu.pasuje mi dolaczyc sie do poludniowej grupy w lublinie,a jak nie bedziecie przejezdzac przez lublin to blizej terminu wyjazdu prosilbym o telefon kogos z ekipy zeby dogadac sie jak i gdzie. pozzzzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...