Skocz do zawartości

Jak dbacie zimą o kondycje?


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym jeszcze nie palił Ech cudnie by było

 

Żuć ten syf w piz*u ja paliłem przez 10 lat a przez 8 lat po 2 paczki dziennie i przyszedł taki dzień kiedy to jebn*łem .otworzyłem nową paczkę Marlboro, wyjarałem jednego a resztę wypieprzyłem do kosza. Kolega pomyślał że jestem hory czy coś...zabrał ją sobie, a ja już 2 lata nie pale i w cale mnie do tego nie ciągnie. Twardym trzeba być i ambitnym żeby to gówno rzucić. Teraz jak sobie popije to nawet kac jest taki bardziej znośny i człowiek tak nie cierpi jak kiedyś. To prawda przybrałem na masie z 15-20 kg. Ale wtedy to byłem jak gumka do kaleson nie facet. teraz dużo ruchu i forma jest w miarę dobra. Fuzlom stop! To moja rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, że każdy coś robi to się liczy

jak chce się do czegość dojść to juz trzeba konsekwentnie zasuwać i nie ma, że boli

 

kiedyś w filmie nie pamiętam tytułu gość powiedział do syna, że na motorze można jeździć jak potrafi się go podnieść własnymi rękoma

jak to u Was wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w filmie nie pamiętam tytułu gość powiedział do syna, że na motorze można jeździć jak potrafi się go podnieść własnymi rękoma

No Dobra A Jak Mam W Squadzie Kolege Ktory jest zajebisty jezeli chodzi o charakter:PA jest w moim wieku i wazy 45 kg i jest po prostu mizerny i nie daje sobie rady np Teraz jezdzi Derbi Sendą R i jak mu upadnie normalnie na asfalt to z trudem wielkim ale ją podniesie:) Ale gdyby mu wpadla w bloto to koniec :? Ale czy taki czlowiek musi rezygnowac z enduro??On niedaje za wygrana cwiczy je,zaczol nawt brac odzywki i jakos dochodzi troche do normalności:) Cche teraz sie przesiąśc na 15 chodz wszyscy mowią ze nie da rady :buttrock: Ale ja mysle ze jezeli ktos chce to,, OOOOO Moge wszystko" :D :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie przyznam bez bicia ze o kondycje nie dbam wcale.... co prawda chodze 2 razy w tygodniu na hale w pilke pokopac .. ale to rekreacyjnie i dla przyjemnosci a nie zeby dbac o kondycje... bo po kazdej 1,5 godzinnej gierce spedzam 2 godzinki na browarze.... nie uzywam zadnych silowni, biegania, jazd na rowerze i innych takich.... i dzieki temu zaczalem wygladac jak czlowiek ( w przeciagu 2 lat z 49kg przeskoczylem na 69-70kg)....

 

a o podniesienie moto sie nie martwie.... bo sie poprostu nie przewracam 8) ale jak cos to dalbym sobie rade....

 

a jesli trzeba gdzies pobiec...kogos dogonic... nie mam problemow z tym... mimo braku cwiczen fizycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w moim wieku i wazy 45 kg i jest po prostu mizerny i nie daje sobie rady
Ja pół roku temu ważyłem 49kg a teraz prawie 70 wiec niech sie nie martwi, na każdego przychodzi czas. Ważne żyby ćwiczył i sie nie załamywał że moze policzyć swoje kości bo ja miałem taki problem. Ja teraz zaczynam a6w bo brzuch powoli przesłania mi świat :D . Dzisiaj 1 dzień...ciekawe jak poczuje sie po 42 dniach :buttrock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zaczalem biegac ;D i cwicze codziennie przedramiona

To teraz dopiero zaczynasz ćwiczyć :?:

Ja to zacząłem ćwiczyć dokałdnie od 1 listopada(przedewszystkim bieganie),i od tego czasu biegam co drugi dzień gdzieś koło7-8 km,więc sobie policzcie ile już biegam i ile przebiegnąłem(jakieś 70 biegań i jakieś 450km :lol: :lol: :lol: ,sam jestem zaskoczony bo teraz dopiero do policzyłem :D ),a tak to 2 razy w tygodniu siłownia(ćwiczenia z małymi ciężarami, i duża ilość powtórzeń :!: ), i raz w tygodniu pływanie ;) .Wcześniej jak był śnieg to sie pobiegało jeszcze trochę na nartach biegowych.I do tego zdrowe odżywnianie :) .I muszę wam powiedzieć że kondycha wzrosła dużo(wydolność oraganizmu).Jednym słowem trochę chęci,zamaist siedzieć przed komputerem i grać czy robić co innego to iśc sobei pobiegać z godzienke :buttrock: ."TRENING CZYNI MISTRZA " :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak bylo - 20 to mi sie nie usmiechalo biegac ;D a w listopadzie bylem w szpitalu ;p ja biegam codziennie ale mniejszy dystans a poza tym to czesto jest malo czasu (i nie siedze tyle przed kompem ) ale za to na rowerze smigam czesto

 

 

pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...