Skocz do zawartości

Sprzęt do stuntu, jaki motocykl ( stunt )


Rekomendowane odpowiedzi

A co myślisz o popularnych GPXach i o trudnych do zarżnięcia olejakach? Z częściami do tych nie byłoby problemów, a po podstawowych przeróbkach powinnny spełniać wymagania..

Stunterzy przerabiają dodatkowo smoki - żeby zasysały olej nawet w pozycji kiedy kolo jest na górze. Słyszałem też o montowaniu niecieknących aku, nazywanych popularnie żelowymi, ale fachowo jakoś inaczej się na nie mówi :icon_rolleyes:

Edytowane przez twizzter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem też o montowaniu niecieknących aku, nazywanych popularnie żelowymi, ale fachowo jakoś inaczej się na nie mówi :wink:

Bez obsługowe :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://stuntpoland.net/

 

poszperaj tu.

 

Znajomy początkowo jeździł na gs 500 salonowy.. po 5 tys km zarznął silnik a nie uznali mu gwarancji bo " złe użytkowanie" :icon_rolleyes:

 

Zmienił moto przerobił te smoki czy jak to się nazywa i śmiga.

 

Gs czy nie gs, wychodziło mu dobrze.

 

Pod linkiem który podałem wyżej, jest masa info o tym

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cbr 900

Przeróbki np. klatka na silnik, zębatka ''pizza'' na tył. Wyższa i szersza kiera, przewody w stalowym oplocie.

''handbrake'' czy jak to tam się nazywa tzn, tylni hamulec w ręce( montujesz dodatkową klamke). Słyszałem też,że jak duuużo latasz na kole-robisz piony itp. to warto zalać litr olej więcej do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Racja ale jakoś jestem lokalnym patriotą i wole to forum:D

 

To ludzie i ludziska wpadłem na genialny pomysł.... Kupie sobie drugie moto do Stuntu. W liceum napierałem flatland na Xsie i nawet mi wychodziło chce to co robiłem przenieść na moto:D Takie myśli rodzą sie z dala od domu i od spszeta.

 

Czy GSXf z 1994 roku nadaje sie na Stunt i do walenia nim o asfalt na zmiane??

Cenowo do 5 tys za motor przed przeróbkami.

 

Pozdrawiam z dalekiego Kosova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno na upartego to sie wszystko nada,ale z tego co sie tam naczytalem(bo tez mnie to interesuje)to nadaja sie cbr600 wszelkiej masci stare olejaki gsxr. cb 500 tez widzialem na filmiku jak kolo kakretnie dawal :buttrock: ..ale ja tam sie tak nie znam wiec niech fachowcy od STUNTU sie wypowiadaja,ja jestem pelen podziwu ich wyczynow na tych moto.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...