Skocz do zawartości

Ile idą wasze piździki???


kuba_195
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Simsonem 86 i lozysko na korbowodzie sie rozwalilo. A zamiast nitro-czegos zalozyl bym butle z czystym tlenem. Mysle ze gdyby tlen podlaczyc zamiast powietrza to by byl duzo mocniejszy lepszy wybuch miesznanki.

 

 

Ta, NOS sobie zaloz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Co Nos :buttrock: Wystarczy przy pelnej manecie na ostatnim biegu przystawic dezydorant do gardzieli gaznika i zacząc popąwać w niego np niebieskiego adidasa:Dhehe nie no zart (ale sprawdzalem i dochodzi jescze do wiekszych obrotow) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm albo jedno albo drugie' date=' bo v max żadko idzie w parze z przyśpieszeniem[/quote']

 

Dokladnie, albo ta TZR ma pozadny tuning zrobiony, albo v-max i przyspieszenie pan kolega podaje z dobrej gorki z mocnym wiatrem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to musisz miec zajeebisty tuning 8) Bo u nas raval ma tzr z 2004 rok sciagnietą z toru z niemiec 8) i na maxa grzalem nią z gorlki 134hmh to nie wiem co ty tam masz bo u niego tylko kartery orginalne 8)

 

http://www.bikepics.com/pictures/496267/ to fota :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to musisz miec zajeebisty tuning Bo u nas raval ma tzr z 2004 rok sciagnietą z toru z niemiec i na maxa grzalem nią z gorlki 134hmh to nie wiem co ty tam masz bo u niego tylko kartery orginalne

 

No wiesz roznie bywa :buttrock: Albo koles sciemnia albo ma tak zebatki ustawione na 140 i pisze ze ekrta przyspieszenie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre - intercooler ... coś chyba ci sie pokręciło ...

Własnie intercooler to chyba chłodnica turbospręzarki :mrgreen: Chyba, ze sie myle :mrgreen: A mój romzłom ciśnie 55 z góry i ni ch*ja więcej :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki GT 80.. blokada do 80km/h :/ ale za to przyspieszenie dobre i prędkość max zawsze taka sama, nie zalezna od warunków (1,2 osoby; górka,z górki; pod wiatr z wiatrem - nieistotne) A najlepsze że przejezdna też jest 80km.h :buttrock::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...