Skocz do zawartości

stan drog po zimie... :|


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Kazdy z nas jezdzi, kazdy widzi co wylazi po tych mrozach w naszych "drogach".

Oto kawalek glownej, krajowej drogi, laczacej Rybnik z Gliwicami (dojezdzam na tej strasie na uczelnie):

 

droga1.jpg

 

droga2.jpg

 

"Na szczescie" "juz" ta droge zamkneli (3 miesiace zimy tak to wygladalo).

Ale inne sa tez mocno dziurawe...

Co to bedzie jak wiosna przyjdzie?

Wszyscy spragnieni jazdy na motocyklach rusza w trasy i...

Qrka, zeby nie bylo zaraz na wstepie wysypu szlifow na 4um... :|

Takze uwazajcie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy jechałem i na CB miałem gościa z Łodzi (jechaliśmy w tym samym kierunku), opowiadał, ze własnie jedzie skądś ze ślaska i opisywał tamtejsze drogi.. T R A G E D I A!

ale i u mnie nic lepiej, dziury takie, że bezpieczna jazda kończy się powyzej 40 km/h

nie wyobrażam sobie jak na takie ruiny szos wyciagnąć motocykl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja jezdze prawie codziennie zawieźć i odebrac siostrę z pobliskiej mieściny... droga znika w oczach... jeszcze miesiac temu dało sie ominąć dziury jadąc srodkiem... teraz zwalniam do 20 ... działa lepiej niz próg zwalaniający :):D

 

 

jeden plus naszych dróg- nikt nie zaśnie za kółkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w okolicy też drogi są tragiczne a ta zima załatwiła je do reszty. Po nie których polskich ulicach to da się przejechać tylko motocyklem terenowym albo samochodem terenowym. A te ulice co teraz robią to ch*j a nie ulica, robione są ze smoły mieszanej ze żwirem i piaskiem. Po zimie robią się wielkie dziury i pęknięcia a w lato można się do niej przykleić bo się rozpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie ma się co gorączkować - jak co roku...

chociaż nie powiem, żeby powtarzalność występowania dziur w drogach oraz debili na stołkach w zarządach dróg jakoś mnie uspokajała :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy jechałem i na CB miałem gościa z Łodzi (jechaliśmy w tym samym kierunku), opowiadał, ze własnie jedzie skądś ze ślaska i opisywał tamtejsze drogi.. T R A G E D I A!

Potwierdzam w łykend zrobiłem trasę wawa-szczyrk-wawa, szczególnie na odcinku między Bielskiem a Katowicami po prostu trzeba było maxymalnie namacha się kierownicą żeby kół nie pourywało !!! Jakby za mną jechały psy, ups sorry chciałem napisać policja :) to na 100% pomyśleliby że jadę na podwójnym gazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) To co się dzieje w Polsce z drogami przerasta WSZYSTKO :D (chyba tylko na Ukrainie jest gorzej!!! :) ).Powiedziałam sobie,że wyjadę motorem dopiero jak choc połowę z tego "załatają!Uwielbiam sposób naprawiania dziur u nas w kraju-tzw "łatanie"!.Te je**ne łaty wypełniają dziurę,ale tworza jednocześnie wyboje i cholera wie co lepsze-czy taka jebitna dziura czy masyw asfaltu wystający na 5 cm :roll: ;) .W Poznaniu nie ma chyba skrzyżowania,przed którym nie byłoby dziur a w sumie to wyrw o rozmiarach 50cm/50cm o głębokości bliżej nieznanej!Jak motor tam wleci to może chociaż manetki będą wystawały... :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o mały włos nie urwałbym zderzaka - móię serio.......Mierzyliśmy dziurę z policją, która stała obok. W najglębszym miejscu miała 35 cm 8O 8O 8O 8O 8O Pewnie by jej nie załatali do dziś, gdyby nie interwencja policji........

 

Teraz po zimie Polskie drogi wyglądają jak w wschodniej Ukrainie....

 

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...