Skocz do zawartości

stan drog po zimie... :|


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne wyjście to odpowiedzialnych za te drogi, to przeciągać jajami (jak te dupki je w ogóle mają... w razie czego inna częścią ciała...) po tych ich dziurach...

 

Dobrze by bylo, moze by podziałało.....ja jeszcze sezonu nie zaczalem ale jak widze stan polskich drog to mi sie naprawde odechciewa...juz jestem przygotowany ze dwa razy w sezonie bede dawal felge przednia do centrowania( jako ze mam etz i felgi sa tam aluminiowe :P :P )

 

pozdr. Veteranos!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie zabiorą się za budowanie dróg cementowych (tak jak na odcinku Trasy Katowickiej jadąc z Warszawy przed Piotrkowem Tryb.

 

Z "naszej" strony ta droga nazywa sie warszawianka :lol:

 

A zbudowano ja z betonu, bo (austriacki chyba czy niemiecki) wykonawca, po wygranym przetargu zaproponował taką technologię, co pozwoliło OBNIŻYĆ cenę przy wydłużonej trwałości! ;)

 

Ale lobby cementowe jest w naszym kraju słabsze od lobby asfaltowego. No i cementownie są w niesłusznych, zagranicznych rękach, a rafinerie ciągle nasze, polskie. (I państwowe, więc kasę można z nich wyciągać, a z prywatnych cementowni już nie) :banghead:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie zabiorą się za budowanie dróg cementowych (tak jak na odcinku Trasy Katowickiej jadąc z Warszawy przed Piotrkowem Tryb.

 

Z "naszej" strony ta droga nazywa sie warszawianka :lol:

 

Racja, racja. Zależy z której strony się patrzy (lub jedzie) :lol:

 

[A zbudowano ja z betonu, bo (austriacki chyba czy niemiecki) wykonawca, po wygranym przetargu zaproponował taką technologię, co pozwoliło OBNIŻYĆ cenę przy wydłużonej trwałości!  ;)

 

Ja byłem zawsze przekonany, że nawierzchnia cementowa jest droższa od asfaltowej ale może się mylę.

 

Ale lobby cementowe jest w naszym kraju słabsze od lobby asfaltowego. No i cementownie są w niesłusznych, zagranicznych rękach, a rafinerie ciągle nasze, polskie. (I państwowe, więc kasę można z nich wyciągać, a z prywatnych cementowni już nie) :banghead:

 

To prawda. Tylko, że wychodzi to bokiem nam wszystkim użytkownikom dróg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...