Skocz do zawartości

Trening na Torze Poznań


Tommi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
wtorkowe treningi dla amatorów mają być krótsze o godzine w tym czasie bedzie mozna popatrzeć sobie na erjedynki od pawelca za 75000/szt

 

 

Co??? Pogięło ich kompletnie??? Panowie, no tak nie może być. Będziemy bulić po 35 zł i jeszcze nam utną godzinę?? Kuźwaaa jakaś paranoja. Nie mówcie mi, że to sprawdzona informacja pliz.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano!czy ktos sie wybiera w maju na trening z GrandysDuo??ja chyba bede chcial pojechac, tylko nie wiem czy moje male bandziorno sie nadaje do smigania po torze??jest ktos chetny z warszawy???

 

Ja pewnie pojadę. Byłem, impreza super. Tylko ja będę chciał zorganizować auto z przyczepką... w dwa-trzy dni wszystko może się zdarzyć: w czerwcu zeszłego roku trochę sponiewierało mi tam moto i było nie poręcznie wracać bez podnużków, lusterek itp... Drożej spezjalnie nie wychodzi, a człowiek ma jeden stres z głowy. Co więcej, na miejscu można wypożyczyć przyczepę kampingową (chyba 40 zł za dobe ) co na dwu - trzech jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Chyba że ktoś woli spać w namiocie.

 

Ozobiście uważam, że jeśli mam przeznaczyć weekend majowy, to wolę na treningi grandysów gdzie się wyjeżdżę, wybawię niż za w sumie taką samą kasę szwendać sie gdzieś po okolicach.

 

...słyszysz Marlew!?!?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marlew_9!mozemy sie jakos dogadac!proponuje jakas zrzute na przyczepke.u boguckiego w marysinie maja calkiem przyzwoite ceny, albo moze nawet mi sie uda zalatwic od znajomego mechanika z warsztatu.jakbyco to bede mial fure z hakiem na przyczepe.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marlew_9!mozemy sie jakos dogadac!proponuje jakas zrzute na przyczepke.u boguckiego w marysinie maja calkiem przyzwoite ceny, albo moze nawet mi sie uda zalatwic od znajomego mechanika z warsztatu.jakbyco to bede mial fure z hakiem na przyczepe.pozdro

 

Może niekoniecznie marlew_9, ale... w takim razie ruszę temat w połowie kwietnia, aby dopiąć szczegóły.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie czy jak wpadne gsf 400 to nie bede tam sprawial zatoru ?? bo za szybki chyba nie bede ?? tam zakrety niekorzy smigaja po 180 km/h a ja przy tej predkosci mam prawie maximum tego co moge osiagnać :)

Choc napewno raz wpadne i spróbuje :notworthy:

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...