Skocz do zawartości

Jaki teren preferujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja najbardziej lubie śmigac po górach (Gorce, Myślenice) ale kolo siebie w Krk mam kilka torów MX i w Bodzowie na torze jest mega durzo piachu i upsów wiec i po górskich kamienistych i nieraz ultra stromych szlakach (lasy) a zarazem po piaszczystym torze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkajac w krakowie jestem naprawde malo wybredny . Dajcie mi skrawek terenu a bede mial miche na twarzy do konca dnia !!! ;) Tak naprawde to nie jest zle , niedaleko siebie mam Wisle , mozna posmigac wzdluz niej , oprocz tego mamy tor w kryspinowie , co prawda pare kmow musze dojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Preferuję szuterki, długie proste i szybkie równe zakręty. Jazdę po samym lesie między drzewami.

Wjeżdżam bądź próbuję wjeźdżać absolutnie wszędzie w teren jakiego moje rejony dostarczają oprócz wszelkich mokradeł, głebokich błót itd... Jazda tak ciężkim sprzętem z takim momentem to walka o to by nie wyglebić. Nie ufam też trawom i jak mogę to sobie odpuszczam jazdę po nich. Gdybym jeździł czymś pokroju CR to pewnie bym polubił to wszystko. :lalag:

A i nie lubię kałuż. A to dlatego, że czasem nie jeżdżę dla samej jazdy i motocykl służy mi jako środek transportu. A wtedy nie zawsze mam odpowiedni ubiór, a korci czasem sobie laskiem wrócić. Jak mam strój tylko do jazdy do oczywiście kałuże mile widziane... Jak przejeżdża taki czołg przy 80 km/h to dopiero jest rozbryzg. ;) Wiem coś o tym po tym jak mnie kumpel wyprzedził przed samą kałużą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...