Skocz do zawartości

JAki kupic lancuch i zebatki??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
www.larsson.pl RK' date=' IRIS

www.motosprzet.pl DID, RK. IRIS [/quote']

 

Przecież to to samo prawie, z tą różnicą, że Motosprzęt bierze części z larssona i ma je drożej :roll:

Równie dobrze mogę powiedzieć, że mogę praktycznie każdą rzecz z Larssona załatwić Wam taniej niż Motosprzęt. Kwestia tylko i wyłącznie dogadania się, czytaj negocjacji :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty wolno jeździsz' date=' tak jak mój brat z Targówka :)[/quote']

no - on wolno jeździ, to prawda :banghead:,

ale już opracowałem na niego taktykę - jak jedziemy w góry, to ja sobie jadę do następnej miejscowosci swoim tempem, potem zawracam, jadę, mijam go, zawracam i tak w kółko.

przynajmniej się nie nudzę.

teraz kupił sobie lytra - to może zacznie jeździc po ludzku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
To moze u was w Poznaniu . Bo w pile w motosprzecie jestem pewien ze place ceny katalogowe i ani grosza wiecej.

 

No właśnie! Czyli drożej.

Widzę, że nie kumasz.

Jak chcesz taniej, to może wal na priv :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra to ja zrobilem mały rekonesans

 

Poszukuje zestawu do kawasaki zx6r 108 ogniw 15 zebow przod i 40 tył. Poszukałem podzwoniłem i zdaje relacje moze sie komus przyda. Łańcuch omawianym będzie DID X-ring wzmocniony chyba ze w opisie bedzie inaczej a wiec:

 

1.MOTOSPRZET

łańcuch - 442zl

JT tył - 97 zl

przod - 82 zl

RK tył - 97 zl

przod - 65 zl

 

2.FM MOTOCYKLE

łańcuchy tylko RK

JT tył - 78 zl

przod - 69 zl

 

3.MOTORIDER

Zestaw z Louisa z zębami sunstar - 596zl

 

4. MARTIN MOTOCYKLE

łańcuch - (VM2 Premium) 367zl

PBR tył - 110 zl + 10% znizki

przod - 82zl + 10% znizki

 

5. Seda 77 (allegro)

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1817262

łancuch + zeby vaz - 540zl

łancuch + zeby afam - 580zl

 

6.KEMOT 2007 (allegro)

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4326805

łancuch (VM2)- 540zl

Sunstar tył - 110 zl

przod - 60 zl

X-ring ZNM2 - 540 zl

 

[ Dopisane: 02-03-2006, 15:25 ]

sorry zapomnialem

 

Zdecydowałem sie na zakup w MARTIN MOTOCYKLE ale mam jeszcze pytanie bo na forum spotkałem sie z opinia co do zębów Renthala Reikona Tolona jednak w moich poszukiwaniach nie znalazlem ich chyba że gdzies na niemieckim ebayu. Rozmawialismy juz o zebatkach ale odpowiedzi wyczerpujacej nigdzie nie znalazlem. Mała prosba jak ktos sie zna i mial juz z tym doswiadczenie rozjasnijcie temat. Gdzie dostac te zabawkai na litere R i czy sa naprawde takie dobre. Co sadzicie o PBR i Afam, Vaz, Sunstar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłącze pod temat z takim pytaniem:

 

Mam możliwość kupienia łąńcucha [RK] z zębatkami po przebiegu ok. 5tys. z innej nsr za 100zł

 

Jakie są przeciwwskazania takiego zakupu? Niby ten sam model, ale z drugiej strony każde moto inne (krzywe w inną stronę :) ) więc mógł się ułożyć inaczej niż u mnie (ale przecież wymianiam komplet, czyli zębatki ułożone z łańcuchem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupienia łąńcucha [RK] z zębatkami po przebiegu ok. 5tys. z innej nsr za 100zł

8O

a jaką masz pewnosc, że to było 5 a nie 15 tys? masz możliwośc "pomacać " zestaw żeby wyczuć, w jakim jest stanie ? :lol: ogólnie pomysł bez sensu, w larsonie do dt 125 r można dostac zestaw od ~ 170 zł więc do nsr-ki powinno byc podobnie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupienia łąńcucha [RK] z zębatkami po przebiegu ok. 5tys. z innej nsr za 100zł

8O

a jaką masz pewnosc, że to było 5 a nie 15 tys? masz możliwośc "pomacać " zestaw żeby wyczuć, w jakim jest stanie ? :lol: ogólnie pomysł bez sensu, w larsonie do dt 125 r można dostac zestaw od ~ 170 zł więc do nsr-ki powinno byc podobnie

 

niestety przykład z DT jest bardzo nie trafiony gdyż do niej układ napędowy jest bardzo tani (nie wiem o którym roczniku i wersji akurat mówisz, ale np. YAMAHA DT 125 R 1998 r. łąńcuch 49,30 zł + 16,50 zł +73,00 zł = 139zł )

a do NSR łańcuch 230,90 zł + zębatki 74,40 zł + 38,60 zł = 344zł

 

ceny z larssona

 

pytałem o przeciwwskazania zakupu używanego ukł. napędowego i załóżmy, że jestem pewien tych 5tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzewam temacik...

 

Pomozcie znalezc odpowiednia zebatke tylna do Hondy VF500 F2, rocznik 1985, silnik PC12.

W/g serwisowki powinna miec 43T,

jeden sprzedawca proponuje mi 40T

drugi sprzedawca podaje 41T

na www.mrcycles.com znalazlem informacje, ze 44T

juz zglupialem jaka mam kupic... :banghead:

 

Z lancuchem tez mam problem. Jedni wciskaja mi DIDa VX 525 lub 530... i tez niewiem jaki powinien byc.

Jakas wskazowka lub porada jak to ustalic?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temacik...

 

Pomozcie znalezc odpowiednia zebatke tylna do Hondy VF500 F2, rocznik 1985, silnik PC12.

W/g serwisowki powinna miec 43T,

jeden sprzedawca proponuje mi 40T

drugi sprzedawca podaje 41T

na www.mrcycles.com znalazlem informacje, ze 44T

juz zglupialem jaka mam kupic... :banghead:

 

Z lancuchem tez mam problem. Jedni wciskaja mi DIDa VX 525 lub 530... i tez niewiem jaki powinien byc.

Jakas wskazowka lub porada jak to ustalic?

http://www.didchain.com/hondapage3.htm

 

Do Twojego sprzęta idzie 15 zębów na przód, 41 na tył i łańuch 530. DID VX będzie w sam raz. Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli to Honda VF 500 F2 PC 12, to przełożenie standardowe (czytaj - najczęściej stosowane) dla tego motocykla wynosi 15/43 przy długości łańcucha 108 ogniw. Łańcuch grubości 530.

W Larssonie zębatki dostaniesz po 80 przód i 116 tył, łańcuch RK 530 XSOZ1/108 X-ringowy wzmocniony wyczynowy 345 zł.

Niemniej, spotkałem się również z danymi mówiącymi o zębatce przód 15 zębów, tył 40. Przy czym raczej zastosuj przełożenie 15/43. Jeśli chodzi o łańcuch to 530, oczywiście musisz zwrócić uwagę, aby sprzedawca dopasował wszystko do kompletu, a więc odpowiednie zebatki do łańcucha 530.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Honda VF 500 F2 PC 12, to przełożenie standardowe (czytaj - najczęściej stosowane) dla tego motocykla wynosi 15/43 przy długości łańcucha 108 ogniw. Łańcuch grubości 530.

Dlaczego więc DID na swojej stronie do tego motocykla (w tym roczniku) zaleca zestaw 15/41, 106 ogniw? (link w moim poprzednim poście)

 

łańcuch RK 530 XSOZ1/108 X-ringowy wzmocniony wyczynowy 345 zł.

Czy ma sens zakładanie x-ringa wzmocnionego do motocykla o takiej pojemności?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...