Skocz do zawartości

Chopper Magazin


radekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy słyszał ktoś z Was o takim piśmie?

Podobno ma to być kwaralnik i już w lutym powinien być pierwszy numer. Ankieta na temat tego periodyku jest na stronach sklepu www.moto-akcesoria.pl, ale nic ponadto nie udało mi sie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedno z niewielu pism o tej tematyce, zainteresowanie nie jest dużę, nakład niewielki a budżet jeszcze mniejszy. W sklepach Empik można znaleźć różne gazety o chopperach, ja kupuję niemieckie wydania Easyriders.

 

http://www.choppermagazin.pl/

 

choppermagazin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Street Chopper . Ale Easy..., Hot Bike'a, Biker News od dechy do dechy.

 

Czemu ta pani tak ubrana ? Czyżby Sado-Maso będzie promowane w tym magazynie ? :lol:

 

Ja mysle że taki magazyn jest potzrebny i będzie miał sporą klientele - ludzie którzy sie tym interesują , z ulgą odrzucą piszący w przytłaczającym stopniu o plastikach i skuterach M i ŚM . Tylko na jakim to będzie poziomie....Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie !!!

też mam pierwszy numer choppera za 3 zyle, ten magazyn był wydawany juz w tamtym roku ale wyszly tylko dwa numery na caly rok!!!!

dostepny jest napewno w Empiku, bo w kioskach to go ani razu nie widzialem, ,mam nadzieje i zycze tego wydawcy aby powstalo pisemko polskojęzyczne o choperkach nawet niech kosztuje z 10 zyla ale bedzie nasze a nie jakies amerykany za 30 - 40 zlociszy,

tematyką 'CHOPPER MAGAZIN' jest prezentacja chopperków ale bardziej na zasadzie reklamy /koreanczyków;-(/, w co sie ubrać jakis tuning, opis kapei heavy metalowej i ...... reszte sami przeczytacie i ocenicie.

kupcie i przeczytajcie to tylko 3 zlotóweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...