Skocz do zawartości

WIOSNA! WIOSNA! Przygotujcie się!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

musze zakomunikowac ze dzis bez sloneczka u mnie na 9 pietrze bylo 8 stopni na plusie ;) z tego co widzialem bedac na miescie to powoli topnieje snieg przy kraweznikach, wiec zapowiada sie ze pogoda bedzie coraz lepsza :) podobno dis ma padac w Poznaniu snieg, ale jutro i w weekend ma byc podobno coraz bardziej slonecznie i temperatura na + :) wiec niech ten snieg troche popada, zmyje piasek i sol z ulicy ;) w ten weekend nie pojezdze, ale sadze ze na nastepny nawine kilka kilometrow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano wchodzi moja żona do łazienki i krzyczy, KLAUDIUSZ!!!!!!! KLAUDIUSZ!!!!!!!!! zerwałem sie, lece, myślałem że rura pękła czy coś sobie zrobiła, wpadam i mówie: Co sie stało?!?!?! A moja żona na to: Śnieg pada:(

Ni ma wiosny i nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak... :twisted:

 

Po ciężkim tygodniu w robocie wreszcie sobie pojeżdziłem... Suchutko, zero sladów soli, +8 stopni, słoneczko... Nawet się trochę spociłem w mieście, niepotrzebnie sweter pod kurtę ubrałem... Jutro ma być +12...

Niniejszym pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przedobrzyłem ostatnio z ubraniem się na moto podczas jazdy było mi zbyt gorąco, trzeba uważać na lód miejscami i za bardzo nie odkręcać, a ludzie w mieście patrzyki się na mnie jak na ufo jak przelatywałem :lol: Aby do lata będzie dobrze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jadac odwies moja dziewczyne do miejsca jej zamieszkania i do miejsca w ktorym trzymam motocykl, na przesjciu przy moscie dworcowym zobaczylem srebrne suzuki gsxr, tylko nie zauwazyklem czy 750 czy 1000 :P wiec pomyslalem jak on moze to ja tez :P po dojechaniu na miejsce wyciagnałem motocykl i brummmmmm w przejazdzke po okolicy :P to nic ze byly 4 stopnie, po tym jak jezdzilem w -15 to byl rarytas :P nie za zimno nie za cieplo, poprostu super :D nawet w pewnym momencie, za nocno zredukowalem i wylne kolo lekko zaczelo mi wezykowac, moze to glupie co napisze, ale ...... to bylo zajebiste uczucie :D wiec juz juz niedlugo bedzie pieknie :D szykowac panie i panowe sprzety bo nadchodzi wiosna ;) :P :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj musiałam pojeździć chwilkę po mieście autkiem, spotkałam dwóch motocyklistów po drodze, fajny widok, śnieg na poboczu i "wariat" zasuwający na kole :lol:

Jutro wyciągam maszynę, nie ma co, trzeba wykorzystać urlop :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...