Skocz do zawartości

Rękawice enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jak kupisz FLY, bo cena jest naprawdę niska, a wytrzymują prawie tyle samo co jakieś scotty itp. Tylko jak kupować FLY to tylko w INTERMOTORS, bo mają prawi 20 zł taniej niż na allegro np. FLY 303 kosztuja 32,61zł, Fly 805 kosztują 40,98zł, a najlepszy model fly 208 kosztują 49zł.

Ja sie zastanawiam czy nie kupić sobie zimowych motocrossowych FLY 907, sa one z neoprenu itp. Może ma ktoś takie?? Cena ich jest naprawdę śmieszna jak za zimowe rękawiczki bo 54zł.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisze, ale w rzeczywistości jak się potargujesz to za 32 zeta Ci puszczą, sam kupiłem moje FLY 303 wlasnie za 30 dyszki w Intermotors w Krakowie, tylko, że już przebrane kolory mieli i dlatego musiałem wziąć niebieskie ;)

 

Ale i tak warto za tą kase...

 

Pozdrawiam!

Fiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To i ja dorzucę swoje "3 grosze".

Posiadałem takie. Popieram wypowiedź thefexa w 100%.

 

Aktualnie posiadam FOXy Dirtpaw.

(KLIK)

Mogę powiedzieć o nich, że te antypoślizgowe wstawki na palcach odpadły po tygodniu używania.

Aczkolwiek, jestem z nich zadowolony.

Dobrze leżą na dłoni. Są wygodne i mają dużo gumowych wstawek na zewnętrznej części dłoni.

Mogę je polecić.

 

Pozdrawiam KszyHoo

 

 

Mi po jednej jeździe, pomimo tych kropek wszystko jest OK i moge je polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć o nich, że te antypoślizgowe wstawki na palcach odpadły po tygodniu używania.

Jeszcze nie widziałem rękawiczek w których by te antypoślizgowe gumki się trzymały. To normalna sprawa, że odpadają po kilku jazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem rękawiczek w których by te antypoślizgowe gumki się trzymały. To normalna sprawa, że odpadają po kilku jazdach.

 

Alpinestars dual model 06 cały sezon a wstawki są do dzisiaj, chociaż pozostała część rękawiczki już tak imponująco nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o rzeczach madhead np http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=12195 opinie na tej stronie sa pozytywne ale jmoże tylko takich nie usuwaja xD

Kolega ma takie nawet ten sam kolor czyli niebieski. Hmm wytrzymały tylko (aż) rok. Choć po tym roku to nie wygladają za pięknie. Popękały przy kciukach głównie. I poprzecierały się strasznie.

Co do rzeczy MADHEAD'a jestem za, sam mam rękawiczki - patrz kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was neoprenowe rękawice, bo chcę się dowiedzieć czy dobrze chronią w zimne i mroźne dni.

Osobiście to mogę spokojnie stwierdzić że od neoprenowych nie ma lepszych(mowa o cross,enduro),nurkuje ładnych parę lat i miałem okazje przetestowac 5mm tytanowe Camaro(mogą być 3 mm wygodniejsze w obsłudze),-6 stopni i nic prędzej jajka odpadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...