Skocz do zawartości

pierwsza 600?


Rekomendowane odpowiedzi

Mikitl, zamiast opowiadac co bys kupil dziecku, napisz ile razy lezales - to o wiele bardziej obrazowe dla teoretyzujacych mistrzow motocyklowej kierownicy.

Ja mialem kolege na preclach, ktory zaczal od GSXR 1100 i nadal ma sie dobrze, a nawet smiejemy sie razem z opowiesci o jego poczatkach - np obaleniu sie na malej szybkosci przed grupa dziewczyn, przed ktorymi chcial sie popisac i niemoznosci wygrzebania sie spod ciezkiej krowy.

Teraz po prostu podziela moje zdanie - mozna zaczac na GSXR, czy innym scigaczu, ale po co sie tak meczyc ???

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zczynać można rzeczywiście od dużych sprzętów jeżeli sie ma pod kopuła dobrze poustawiane (czyt. wyj***ło się już chociaż raz i to nie na parkingu) ale po kiego grzyba na poczatek kupować 100 konne monstrum jak was gość na MZ 250 po winklach obiedzie?? ja zaczynałem od weteranów wszelakiej maści i troche nimi zjeździłem Polski a teraz mam w garażu nieoblataną jescze 600 i czuje do niej duuuuuuuuuży respekt.

 

reasumując: najpierw nauczyć się jeździć czymś mniejszym a potem brać się za większe (chyba szkoda by było zbierać szufelką furę za 20 kafli z przydrożnego rowu :evil: , nie mówiąc o narażaniu swojego życia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja śmigałem sporo na etz 250 i 251 i kupiłem na pierwsze powazne moto Fazera 600 chyba dobrze zrobiłem!! a gleby nie miałem na etz mam nadzieje ze i na fz6 nie bede miał!!

 

pzdr tra

 

 

PS. pytanie do Tomka Kulika... kiedy zaczyna sie najbliższy kurs na prawo jazdy kategorii A w Pro-motorze!! Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narcyzz ja mam tylko jedno pytanie... Jak to zrobiłeś?? Chodzi o to skąd wykminiłeś tyle kasy na moto mając 18lat. Myśle tak, kredyt, dobrze myślisz bo prawdopodobnie jak kupisz coś za dużego to nie spłacisz do końca hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz tez myślałem czy nie kupić zzr600 lub fazera z owieka! myślałęm i mysłałem i wybrałem fazera. kawa to kawa a YAMAHA to YAMAHA fakt ze zzr600 ma wyglad podchodzacy pod scigacza ale mi na tym nie zalezało. ważne było aby moto miało owiewkę pozaytm za 30tys nie kupił bym kawy z alarmem crash padami i pakietem ubezpieczen! wybrałem fazera i nie żałuje!

 

ps. kots mowil ze zzr600 cos ma z 2 beigiem zje*ane!!

 

[ Dopisane: 12-02-2006, 20:04 ]

haha dobre kredyrt studencki tylko Ci go wypłacają co miesiąc kilakset złotych a nie odrazu cała kase:Dpech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kredytu to wiem jak jest i dlatego napsialem w opisie ze moto za pare....miesiecy:) Ale co do zzr-a to nie jest az tak zly,przynajmniej z tego co czytam.Zreszta on mi sie podoba :D i cena tez jest przyzwoita jest jeszcze zzr 1100 ale to juz za mocne moto:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie mieszka kolo ok. 20-25 lat, który niczym nie jeździł przedtem, wsiadł na CBR 600 i do tej pory, ani sie nie zabił, ani nie miał gleby a do tego odkąd ma cebre (ok 1,5 roku) nauczył się całkiem nieźle latać na gumie...

 

Jeśli jeździec jest rozważny i zna swoje braki to z 600 powinien dać sobie rade ...

 

No ale ja dość mało wiem ale widze na przykładzie, że można bez doświadczenia jeździć 600.... Pozdro ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore kredyt studencki:) Narazie sie zapoznaje z warunkami i bedzie na moto:)Innej opcji nie ma-nie bede czekal 5 lat az nazbieram i bede stary -trzeba spelniac marzenia kiedy jest mozliwosc:)

 

ja wzialem kredyt studencki .. i mi wyplacaja po 600zł miesiecznie....

w tym samym czasie sobie wzialem moto i czesc pieniedzy splacam na raty... i nie musze czekac 5 lat i zbierac pieniedzy.... to byla najlepsza opcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nieśmiertelna GS500E byłaby dobra na pierwszy motocykl?

Ino za mała gdy facet ma powyżej 180 cm wzrostu.

 

Ja mam 197cm wzrostu i zgadzam sie, ze GS jest wtedy " maly ". Skurcz w nodze lapal mnie na poczatku i nie dalo sie jezdzic, ale po 2 dniach ustapilo ! Nie jezdzilem na innych motorach ( GS jest pierwszym ) i wygodnie mi jest, nie narzekam. Zamierzam przejezdzic jeszcze przyszly sezon i pod koniec przeskoczyc na R6 lub ZX6R. Musze tylko sprawdzic jak sie siedzi i jak sie jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...