Skocz do zawartości

pierwsza 600?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz coś takiego to może zacznij od GS500,CB500,XJ600 albo GPZ 500(najbardziej przypomina ścigacza :banghead: )pozostałe też mają wersje z owiewką ewentualnie choć to już jest mocna maszynka-GSXF600.Wiadomo nie oznacza że kupisz coś mocnijeszego to się zabijesz ale na słabszej maszynie więcej(a napewno szybciej)nauczysz się jeżdzić.Co do szkoły uderz do Tomka Kulika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie 500 a wszyscy beda zadowoleni!

600 to trochę za bardzo dzikie jak na początek stary, a opinię kolegów którzy jeżdżą bmw zostaw sobie na później...

powoli powoli i dziadziuś popierdoli, nie rzucaj się z motyką na słońce!

pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostane skarcony...

Ale prpponuje Ci to na czym ja zaczynalem GsxF 750 co prawda jest troche ciezki ale mysle ze dasz rade ;]

Wydaje mi sie ze GsxF600 jest troszke za slaby ale zawsze lepsze to niz nic.

tylko najpierw zrob chociaz prawko zebys sie oswoil ze sprzeglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostane skarcony...

Ale prpponuje Ci to na czym ja zaczynalem GsxF 750 co prawda jest troche ciezki ale mysle ze dasz rade ;]

Wydaje mi sie ze GsxF600 jest troszke za slaby ale zawsze lepsze to niz nic.

tylko najpierw zrob chociaz prawko zebys sie oswoil ze sprzeglem.

Troszke za słaby??Haha a ile kilometrów zrobiłeś na swoim ??Ile razy dokręciłeś do czerwonego pola??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku napisz cos wiecej:

 

- Motocykl ma byc nowy czy uzywany?

- Ile maksymalnie mozesz zaplacic za motocykl?

- Chcesz kupić motocykl, a nawet nie masz jeszcze upatrzonego ani jednego? Podaj co Ci sie podoba...

 

 

A co do postow typu "nie kupuj bo sie zabijesz". To dajcie spokoj, wystarczy jak jedna osoba napisze o tym, a nie kazdy nastepny wpis to kontynuacja tego watku.

 

Nie kazdego stac, aby zmienial co sezon (lub kilka sezonow) motocykl na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati Monster 600 - niby nie plastik, a wygląd zawalisty, moc jak dla ciebie wystarczająca a na światłach i tak weźmiesz każdy katamaran - bo zapewne o to ci chodzi, a do tego pełen lans, także napewno ci się spodoba. Nie poszalejesz nim tak jak japonią ale na początek jak znalazł, można znaleźć egzemplaże w cenie około 15k. Myśle że to byłby dobry dla ciebie moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok co do szkoly juz wybralem u tomka. motocykl ma byc uzywany moge przeznaczyc okolo 20k na niego, a co do podobania to najbardziej pasuje mi cbr 600 f4...ale nie wiem czy dal bym sobie rade...powiedzmy ze posiadam jakis rozum i rozsadek i napewno bal bym sie za bardzo odkrecac ;] napewno bym podchodzil z duzym respektem do takiej maszyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke za słaby??Haha a ile kilometrów zrobiłeś na swoim ??Ile razy dokręciłeś do czerwonego pola??

 

no zrobilem hmmm ok 10 tys. Co za problem przy odkreceniu na tym moto?? kazdy potrafi odkrecic do czerwonego pola i tak GsxF to pociag i trzeba sie naprawde postarac zeby postawic to cielsko na kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że wielu się wypowiada że jakiś tam ścigacz to lekko się jedzie,nie jest taki mocny a przejechali się dookoła bloku z obr max 3000.A nawet XJ jak wykręce powyżej 6000obr/min to zupełnie inna bajka i kopa dostaje niezłego :banghead: Ale nie zgodze się że GSXF600 na pierwsze moto jest za słabe! Przyznaje że nie jeżdziłem nim ale jak ma 86KM to musi być szybkie-szczerze to wieku 17-18 lat nawet sobie nie wyobrażam początków na czymś słabszym w stylu XJ bo wiem że bym przeginał.Teraz pojeżdziłem na słabszych motocyklach to jakieś tam odruchy nabyłem i teraz całkiem przyjemnie sie jeżdzi na XJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zgodze się że GSXF600 na pierwsze moto jest za słabe!

Także się podpiszę pod tym zdaniem. GSXF600 był pierwszym japończykiem którym w ogóle miałem okazję więcej pośmigać. I jak dla mnie był bardzo mocną maszyną. Był dla mnia tak mocny, że miałem kłopoty, żeby się w zakrętach mieścić :banghead: co w sumie mało śmieszne było. Masa była taka, że jak raz zaparkowałem przy jeziorze pod lasem to nie mogłem do tyłu się potem wycofać i musiałem do przodu przez las uderzać i lawirować między drzewami :evil: Słaby motocykl; tak może o tym sprzęcie powiedzieć ktoś kto ma duże doświadczenie w jeździe na innych sprzętach, może odnieść się do innych maszyn, i nawinął full kilometrów. Takie jest moje zdanie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem swietnym kierowca pewnie nawet dobrym nie jestem. Ale w tego typu motocyklach nawet na poczatku konikow nigdy za malo (100 wystaczy) chodzi o to ze 600 jest troche za wolna i za slabo przyspiesza ale za to jest ladniejsza (tył) i lzejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke za słaby??Haha a ile kilometrów zrobiłeś na swoim ??Ile razy dokręciłeś do czerwonego pola??

 

no zrobilem hmmm ok 10 tys. Co za problem przy odkreceniu na tym moto?? kazdy potrafi odkrecic do czerwonego pola i tak GsxF to pociag i trzeba sie naprawde postarac zeby postawic to cielsko na kolo

 

Pewnie w wieku 17 lat, bez prawka, 10 tys. i obczułeś sprzęta, pewnie po polnych drogach :) , i proszę ni z tego ni z owego polski Rossi nam sie uchował :banghead: :evil: :) javascript:emoticon(':banghead:')

Sylwek 600 setki to szmelc i laski na to g... nie lecą, jak już kiedyś pisałem R1 to jest to :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...