Skocz do zawartości

Yamaha XJR 1200 i 1300 oraz Suzuki Bandit 1200S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję info na temat tych modeli, razem lub osobno.

W obu przypadkach testy porównawcze, własne przemyślenia, wady i awaryjność (to szczególnie). Tylko mi nie piszcie w stylu "fajne moto". To wiem, jeździłem oboma moto :-). Może być na PW lub maila.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto oprócz Zbycha ma XJR ?

Ja mam. Przesiadłem się z DragStara'1100. Przeszkadzaja mi tylko dwie rzeczy: jest tak cichy że po Drag Starze to go w ogóle nie słysze (może ktoś by polecił jakieś fajne wydechy?) i od roku czasu nie mogę się przekonać do kupienia jakis kufrów bo boję się że motocykl będzie wyglądał jak kupa :mrgreen:

http://www.motocyc.pl/zdjecia/my/sierpinskip.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się przekonać do kupienia jakis kufrów bo boję się że motocykl będzie wyglądał jak kupa

 

Nie jest aż tak źle, kufry na XJr prezentuję się jeszcze w miarę ok. Na prewno lepiej niż na jakimś plastiku :-).

 

A jak u was wygląda sprawa ze spalaniem? Podobno są straszne rozbieżności pomiędzy trasą a miastem. Oleju pewnie też potrafi łyknąć jak się pałujue - mówi się o około 0,3 l na 1000.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze podepne sie pod temat, i ktos napisze doswiadczenie z Banditem 1200 S, z nowa owiewka?? Jak to jezdzi, ile pali, koszty utrzymania. Ciezko mi znalezc informacje na ten temat.... Podobno tylna zawiecha jest do kitu, czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem XJR którą mam - rocznik 2004/2005 - ma dwie niewielkie ale jednak bolączki. Brakuje mi jeszcze jednego biegu, albo nazwałbym go nadbiegiem żeby na uatostradach możnabyło spokojnie jechać te 140-150 nie ciągnąc silnika na dość wysokich wg mojego mniemania obrotach. Druga rzecz to rezerwa. Myślę że przy motocyklu tej klasy można było już zrobić aoutomatyczne przelączanie na rezerwę z czytelniejszym jej zaznaczeniem na wyświetlaczu, np. jakaś konkretna kontrolka.

Poza tym jestem wielce rad że mam mój wymarzony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 generacja Bandita ma juz cartridge z przodu, mozna go porzadnie ustawic i bedzie OK, z tylu kupilbym po prostu jakis porzadny aftermarket amortyzator dedykowany do tego motocykla i po sprawie.

Potraktowal bym zakup amora jako czesc ceny moto, tzn tego zeby zawieszenie bylo na poziomie. Banditowi chyba tylko to brakuje aby byl bardzo dobry do prawie wszystkiego.

Mysle ze dlatego ciezko go zakwalifikowac do jakiejs szuflady.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...