Skocz do zawartości

Yamaha XJR 1200 i 1300 oraz Suzuki Bandit 1200S


Rekomendowane odpowiedzi

W takim orzechu jezdzisz tym motocyklem???? Czy to tylko tak pod publike?

Uzywam Airoh SV55 ten "orzeszek" jest faktycznie na parady :twisted:

 

Co do spalania to gdy jade w trase z grupa srednia predkosc 100km/h to pali mi ok 6l. Spalanie nie przekroczyło mi nigdy 8l ale nie za często jade 160-180 w trasie bo wieje strasznie. Może przy takiej szybkości palił by te 10l? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba uważać z obciążeniem' date=' bo były przypadki pękania tylnej części ramy zadupka jak się załaduje za dużo. [/quote']

 

Już kiedyś Zbycho wkręcał mi te filmy. Albo miałem dobrą wersję (japońska) albo dużo szczęścia. No fotce powyżej każdy z kufrów waży między 15 a 17 kg. Do tego ja 90 kg:-) no i moja Pani, o standardowej wadze Pani :-).

 

Także rama dostała swoje zwłaszcza że teren nie był idealny i nic się nie stało. Zresztą jak i następnym i następnym i nas.... razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tył do bandziora (2 generacja) pasuje amor od hayabusy bez przeróbek (tanio mozna dostac). jesli ktos ma 1generacje to najlepiej kupic od gsxr1100w.

I zgadzam sie, ze oryginalny tylni jest do luftu, dlatego juz zmienilem go.

Na przod najlepiej USD od wodniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba uważać z obciążeniem' date=' bo były przypadki pękania tylnej części ramy zadupka jak się załaduje za dużo. [/quote']

 

Już kiedyś Zbycho wkręcał mi te filmy. Albo miałem dobrą wersję (japońska) albo dużo szczęścia. No fotce powyżej każdy z kufrów waży między 15 a 17 kg. Do tego ja 90 kg:-) no i moja Pani' date=' o standardowej wadze Pani :-).

 

Także rama dostała swoje zwłaszcza że teren nie był idealny i nic się nie stało. Zresztą jak i następnym i następnym i nas.... razem.[/quote']

 

Eee ... ja cytowałem opinię serwisantów z Yamahy zChłopickiego i z serwisu BMW z Ostrobramskiej. Nie powoływałem się na swoje doświadczenia.

Uznałem jednak że warto przekazać te opinie dalej co też uczyniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kilka przypadków takiego uszkodzenia i mam tą informację z kilku źródeł. Nie jest to tak powszechne jak pękanie ram pomocniczych w Hayabusie, ale bywały takie przypadki. Wczoraj słyszałem o dwóch, i to z niezależnych źródeł.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ...

 

 

Wyluzuj :-)

Tylko mi się nie spinaj :-)

?

 

No co Ty jeszcze by mi żyłka pękła w ... :evil: :lol: :lol: :lol:

 

A XJR'a ma się dobrze :? Było aż półtora telefonu 8O .

Półtora, bo w jednym spytali się tylko; Paaanie, a co to są gmole :roll:

Czekam, może bliżej wiosny będzie lepiej. A w następnym moto będę przy każdym przeglądzie cofał licznik :mrgreen: i zawsze będzie miało nie więcej niż 30tys.km :D . Tyle co większość sprzedawanych w PL motocykli. A co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku na Rajdzie Katyńskim i były dwie Xjr, w obydwu pękły ramy a dokładniej to ta końcowa część za amortyzatorami. Moim zdaniem winą było złe zamontowanie stelaża do kufrów który tylko na tym zadupku wisiał zamiast być też podparty w miejscu gdzie przykręcony jest podnóżek pasażera. Stelaż jednak był zamontowany w serwisie i był cząścia akcesoryjną ( chyba Givi). a i swoje dołożyły dziurawe drogi na Biuałorusi, Rosji i Ukrainie.

pozdrawiam

P.S. też bym nie uwierzył gdybym nie zobaczył na własne oczy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...