Skocz do zawartości

MGH - wyprawa na Dolny Śląsk 11 - 15(16).08.2006 R.


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem niesłychanie zgodny człowiek, abym tylko nie musiał spać w jednym łóżku z Mirem :wink: , na podłodze lub jakimś namiocie to pasuje mnie wszystko.

Tylko coby do sklepu z wyszynkiem nie było za daleko.

 

Zbyszku, przecież nikt Cię nie zmuszał :crossy: robisz mi przykrość stawiając mnie teraz na równi z jakąś sękatą podłogą i szmatławym namiotem :cool: Nienawidzę Cię!!! :wink: :bigrazz: :crossy:

 

>>W skrócie - stracimy (my jako grupa) wczasowiczki na dyskotekach, bo wiadomo że pewna imprezowa część MGH chciałby pośpiewać jakieś takie "zostańcie z nami" <<

Jak nie będzie mógł przyjść Mahomet do góry, to wczasowiczki przyjdą do nas :icon_razz: :wink:

Edytowane przez miro_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku, przecież nikt Cię nie zmuszał :

 

Jak to nie zmuszał, ja zmusiłem :-)

 

@Hubert. Agroturystyka luz, jest to zawsze dobre rozwiązanie. Mili ludzie, piesek....

 

A do sklepu czy na tańce pojedziemy PKS-em :-)

 

@Aker. Ty jako podróżnik szybkiej maści może masz ochotę się spotkać. Mamy z malutkim taki plan coby w niedzielę 09.03.2006 zjeść razem obiad w Ostródzie. A może będą inni chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie zmuszał, ja zmusiłem :-)

 

Greg :icon_razz: nie wiem, jak mam Ci dziękować :wink:

 

>>Mamy z malutkim taki plan coby w niedzielę 09.03.2006 zjeść razem obiad w Ostródzie<<

 

Ja wiedziałem, że jesteś szybki, ale aby nie przesadziłeś z tym cofaniem się w czasie?? :wink:

 

...Wiem, wiem... Pewnie nie chcesz ze mną gadać za to Pomorze majowe.. :crossy: . Co mam powiedzieć, sam się do siebie nie odzywam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyjazdu na sląsk jestem otwarty jak fundusz emerytalny.pasuje mi wszystko.

 

>>Mamy z malutkim taki plan coby w niedzielę 09.03.2006 zjeść razem obiad w Ostródzie<<

 

Ja wiedziałem, że jesteś szybki, ale aby nie przesadziłeś z tym cofaniem się w czasie??

 

muszę poprawić gregora - miał na mysli kwiecień i to tego roku.

 

a co do akera to napewno pojedzie, przecież nie jest mięką fają!

 

Jak nie będzie mógł przyjść Mahomet do góry, to wczasowiczki przyjdą do nas

 

wiedziałem że będzie fajnie. miron to potrafi zorganizować wypadzik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>W skrócie - stracimy (my jako grupa) wczasowiczki na dyskotekach, bo wiadomo że pewna imprezowa część MGH chciałby pośpiewać jakieś takie "zostańcie z nami" <<

Jak nie będzie mógł przyjść Mahomet do góry, to wczasowiczki przyjdą do nas :smile: :D

 

Czyli co? Porwanie Sabinek? :banghead:

Mirek ponegojował. Mamy nocleg ze śniadaniem i kolacją za 40 zł. 5 noclegów daje nam kwotę 200 złotych za wszystko od głowy.

Rozumiem, że pomysł się podoba i ośrodek pozostanie tylko mglistym wspomnieniem z nocnego wypadu :flesje:

Mamy zatem możliwość lekkiego zwiększenia liczby uczestników. Jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam do piątku. W południe w piątek zamykam listę i ewentualny udział będzie wymagał indywidualnych negocjacji ze mną (jak ja kocham być zamordystą) ;)

Obecna lista uczestników przedstawia się następująco:

1) mar-95

2) Dorka

3) Aker

4) Aga

5) Hun996

6) Mallutkii

7) Hubert

8) Vlaad

9) Zbycho

10) Gregor

11) Lucek

12) Miro_N

13) Prot

14) Kaśka

 

Jakby zgłosiły się jeszcze dwie osoby, to mielibyśmy cały ośrodek dla siebie :lalag:

 

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor, wrzuć jakieś menu tego obiadu. :smile:

 

Kurde, ciężko, będę improwizował :-)

Dobra zupa i dobre drugie danie :-)

 

A tak na serio jak byłem na zlocie u Papy w Piławkach to wpadliśmu do takiej knajpki nad jeziorem i bardzo smacznie zjedliśmy. Zakładam że będzie otwarta. Bo jak nie to wtedy zeżremy hamburgera u McDonalda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu.

Wypada mi w imieniu swoim i Kasi podziękować Miro_N za pozytywne załatwienie mojej prośby oraz Hubertowi za okazane zaufanie i wciągnięcie nas na listę. Następnym razem Hubercie nie będę Cię unikał, jak w lutym w Qfajce :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...