Skocz do zawartości

MGH - wyjazd na Pomorze Gdańskie 28.04 - 3(4) maja 2006


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dywizjon transportowy rusza około 16:30 z McDonalda przy Pułkowej (wylotówka na Danzig , przed Łomainki Stadt, na wysokości Młociny walde)

Jawohl!!!

Geshwader strasse (pol. Pułkowa), sechsziein : dreizig. Transportierung Commando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że nie jadę. Transport opon zbombardowany i nie dotarł. Następny z a dwa tygodnie... :icon_mrgreen:

 

Zaraz nie jedziesz. Jak mawiają: "dobry pilot to i na wrotach od stodoły poleci" A gdzie indziej nie ma opon? A to tylko w Warszawce wymieniją opony?

Gregor zaproponował serwis dla miotły Baby Jagi, może zorganizuje też oponę do messera. Poproś go ładnie. Dojechać dojedziesz, w razie czego będziesz robił za Hamilcara. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz, co powiedział Cambronne (jeśli nie przekręciłem)?

Zaraz siadam na telefonie.

 

Co do grupy zróbmy tak. Wyjeźmy ok. tej. 10.15 z Pułkowej, spotkajmy się z Hunem w Zakroczymiu i wtedy zadecydujemy. Ja chciałbym spokojnie się poturlać te 110 0 120 km/h, a podejrzewam, że Zbycho, Paweł oraz Ty, Olu, będziecie chcięli śmignąć szybciej. Ale pogadamy i ustalimy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że nie jadę. Transport opon zbombardowany i nie dotarł. Następny z a dwa tygodnie... :D

 

Sprawdziłem i na Allegro jest kilka sztuk nówek za rozsądne pieniądze, więc jak się sprężysz i przesyłka pójdzie kurierem, to się wyrobisz:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M192981

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99877516

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=98873946

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=98874043

 

Ja bym brał tą ostatnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa załatwiona. Nowiutki Continental czeka na Włodka w serwisie (zarezerwowany, na hasło, żeby nikt nie podkupił :) )

Teraz Włodek już się nie wykręci :D

 

 

Serce rośnie:-) A z miło pomysleć, że się jest w MGH:-)

 

ale ja o czym innem:

 

Z wczorajszego rozpoznania bojem:

 

1. Warunki drogowe: Do Ostródy ok, jedne roboty, jeden odcinek ze zdartym asfaltem. Potem na odcinku Ostróda-Gdańsk (ale nie skręcałem do obwodnicy Tricity w Pruszczu GD i jechałem przez miasto) 1 raz roboty drogowe z barierkami, z dwa razy roboty drogowe z robotnikiem regulującym ruch, ale bez sygnalizacji świetlnej).

 

Wnioski: w piatek w ciagu dnia powinnien byc luz, ale Grupa Popołudniowa bedzie sie musiała pewnie ciut poprzeciskać:-) ale nie jest źle.

 

2. Warunki pogodowe:

Wczoraj do Ostródy ciepło, miło (-12:30), od Ostródy do GD (13-15) sie schłodziło i zachmurzyło (zero deszczu), tak że mnie aż telepało na miejscu:-)))

 

Wnioski: dzis jest slonecznie, ale rześko:-) sugeruje polar na wieczór i ew. kondony przeciwdeszczowe na dłuuugi łykend:-)))

 

Wasz Pathfinder:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak :) :clap:

Sprowadziłem dzisiaj ZRX'a ( 26.04.06 godzina 00,30 ). Muszę pozałatwiać sprawy papierkowe, badanie ( gotowe ), tłumaczenie i skarbowy. Tłumaczenie załatwiam dziś, skarbowy ... chyba jutro złożę papiry ... i na Pomorze wyjadę XJR'ą :clap: . Z tego co się dowiedziałem dopiero z kwitami ze skarbówki dostanę próbne numery.

Do ostatniej chwili nie będę wiedział o której wyjadę :P :D . Taki urok posiadania własnej firmy. Zdecydowanie jednak w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadziłem dzisiaj ZRX'a ( 26.04.06 godzina 00,30 ).

 

Jakbyś miał opony do wymiany to wal do Huberta :D

A z rejestracją powinienieś zdążyć, aczkolwiek w urzędach to różnie :) , pojedziesz na próbnej tablicy :P

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...