Skocz do zawartości

Co o tym myślicie---- jestem nowy


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś yamahe rd80 ale króciutko i chce kupić jakiegoś małego crosika. Wpadł mi w oko mtx80 z aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=82986396 (aukcja zakończona ale nadal moge kupic) ale troszke wydaje mi sie podejrzany, a nie zam się i nie chce kupić szajsu. Tłok to 100zł ale jak sprawdzic czy reszta jest ok....co w ogóle o nim myślicie? Zaznaczam że moje srodki finansowe są mocno okrojone.... jak macie jakieś dobre oferty to możecie zapodać....

 

Więcej fotek:

11uf1.th.jpg

29dz.th.jpg

39ja1.th.jpg

45mw.th.jpg

65gc.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś yamahe rd80 ale króciutko i chce kupić jakiegoś małego crosika. Wpadł mi w oko mtx80 z aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=82986396 (aukcja zakończona ale nadal moge kupic) ale troszke wydaje mi sie podejrzany, a nie zam się i nie chce kupić szajsu. Tłok to 100zł ale jak sprawdzic czy reszta jest ok....co w ogóle o nim myślicie?

 

Poszukaj cos na ciecz :) Ta MT to bardzo stara konstrukcja. Bedziesz mial trudnosci pozniej ze sprzedaniem. No te 400 zl bym dal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie powinienes sie napalac bo taka opcja wcale nie wychodzi tanio.

1 kupisz to i wydasz na to 400

2. musisz to naprawic a tloku od komara za 15 pln tam nie wsadzisz wiec naprawa wyniesie cie kolo 500 jesli ktos ma ci to robic

3. problem z czesciami

4 wsumie wydasz kolo 1000 i bedziesz mial stary zlom ktory jakos tam jezdzi i do tego nie bedziesz mial papierow

Takze uwazam ze powinienes sie jeszcze wstrzymac i rozejrzec sie za jakas mozliwoscia dorobienia zeby kupic cos czym pojezdzisz a nie co bedziesz ciagle naprawial, pamietaj ze stare to jest dobre wino i skrzypce a z motorkami jak ten to nie bardzo.

czasami cierpliwosc bardzo sie oplaca

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że może to chamsko brzmi ale daj sobie z tym spokuj ani tego nie sprzedasz ani nie wyremontujesz jak się z**bie!! :cry: Taka jest przykra prawda :arrow: Jak jest ten tłok uszkodzony to niewiadomo czy nr cylinder jest wporządku i reszta!! :!: Ja wolałbym już cienkiego simaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to za ta kase znajdziesz yamahe dt 80 chłodzoną cieczą, rocznik z konca lat 80 i to na chodzie! a to jest niewarte złamanego grosza, chyba ze na własne zyczenie chcesz sobie kupić kłopot, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu 50% postow to wprowadzanie chlopaka w błąd. Potem ktoś czyta i myśli ze to prawda!.... Do silnika MT/MTX to jest chyba wiecej gratow niz do DT'tki i czesci tanie jak barszcz.... Za 4 bańki bym brał! Aha - i to nie jest crosik :)

 

BTW. Ktoś jeszcze pisał ze naprawa 500zł. Chcialem tylko powiedziec ze tłok kosztuje w kemocie max 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najwazniejsze pytanie czy rzecywiscie padł tłok czy coś jeszcze.

Jeśli sam tłok to koszt szlifu i tłoka. Ale jak jeszcze a to jakieś łożyska, simmeringi i inne rzeczy to nie ma sensu. Jak zbijesz do 300zł to bierz!

Pytasz jak sprawdzić?Zdjęcie cylindra to będzie chwilka

Do tego luzy na wale. Zdejmusze pokrywe od zapłonu, łapiesz mocno koło magnesowe i ruszasz nim góra-dół i na boki. Jak wyczujesz luz to masz jeszcze łożyska.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...