Skocz do zawartości

Co sądzicie o yamasze tdr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Tez uważam, że jest cichy, nie słychać pierdzenia, przynajmniej ja go nie wychwytuje, chodzi bardzo fajnie :biggrin: moja Dziewczyna mowi, ze jest głosny i mnie słyszy jak podjeżdżam pod dom :icon_biggrin:

 

moze tamten ktos z filmiku miał jakis sportowy tłumik, albo jakies badziewie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam, że jest cichy, nie słychać pierdzenia, przynajmniej ja go nie wychwytuje, chodzi bardzo fajnie ;) moja Dziewczyna mowi, ze jest głosny i mnie słyszy jak podjeżdżam pod dom :)

 

moze tamten ktos z filmiku miał jakis sportowy tłumik, albo jakies badziewie :P

 

bardzo możliwe :) aż uszy bolały.

trdka wyposazona jest w stopkę bczną czy centralną ?? a moze EDIT: obIE?

pozdro

Edytowane przez cubix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem blokowanej na CDI bo oglądałem i nic nie było kombinowane a motorek kreci do końca na kazdym biegu. JA zrobilem max traske narazie cos kolo 260km i jak pisałem już wczesniej to nie jest turystyk. Tylko tak wygląda. Ps takie motocykle się już nie grzeją:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem blokowanej na CDI bo oglądałem i nic nie było kombinowane a motorek kreci do końca na kazdym biegu. JA zrobilem max traske narazie cos kolo 260km i jak pisałem już wczesniej to nie jest turystyk. Tylko tak wygląda. Ps takie motocykle się już nie grzeją:)

 

OOO :smile: fajnie masz, odblokowane CDI :wink: :cool:

 

sam odblokowywałeś zawór wydechowy? :wink:

 

Z moim jest cos nie tak i podczas upałów, podczas jazdy w korkach, stania na swiatłach sie grzał :banghead:

 

Wasze tdr'ki znosiły dzielnie temperatury ok. +30'C podczas jazdy po miescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO :) fajnie masz, odblokowane CDI :lalag: :cool:

 

sam odblokowywałeś zawór wydechowy? :)

 

Z moim jest cos nie tak i podczas upałów, podczas jazdy w korkach, stania na swiatłach sie grzał :icon_razz:

 

Wasze tdr'ki znosiły dzielnie temperatury ok. +30'C podczas jazdy po miescie?

hmm tak jak były upały podczas jazdy po mieście troszkę temperatura była wyższa niż normalnie ale żeby się zagrzał nie ma szans. Trochę się poprawie może się zagrzać bo niema dmuchawy i i na zapalonym silniku ale bez jazdy podczas upału może się zagrzać... Może się to stać np. podczas stania w korku .. ale kto takim sprzętem jak tdr stoi w korkach jak tdr-ką świetnie można przeciskać się w korkachJ

 

Masz tdrke z 2000r. jesli sie nie myle?? mam dokaldnie taka sama jak ty i tez mi na kazdym biegu idzie do konca, a na 6 tylko do 7k obr... takie sa wlasnie uroki CDi....

Mi na 6 idzie do 12tys:) I mknie 140 więc żadnych blokad nie mam. Co do zaworu to nic przy nim nie ruszałem.. raz tylko spróbowałem jak się jeździ na całkowicie otwartym i masakra motocykl do 8 tys obr w ogóle nie ma mocy a potem nagły kop.. Moja w ogóle nie była blokowana tylko miała katalizator który troszkę blokował jej spaliny... Co dziwne bo była z Szwajcarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam takie pytanie jest tu jakis dobry znawca od tych TDR 125 bo kumpel chcialby ja odblokowac; na postoju kreci sie do 12 tys obr. takze watpie zeby byl to moduł tak normalnie leci tylko 100. Wiecie co zrobic zeby odblokowac to badziewie tylko nie gdybajcie jak wyzej ze moze to a moze tamto. Konkrety prosze pisac co zrobic zeby to wkoncu jechalo a z tego co wiem to ladnie sie wkreca odlokowana. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam takie pytanie jest tu jakis dobry znawca od tych TDR 125 bo kumpel chcialby ja odblokowac; na postoju kreci sie do 12 tys obr. takze watpie zeby byl to moduł tak normalnie leci tylko 100. Wiecie co zrobic zeby odblokowac to badziewie tylko nie gdybajcie jak wyzej ze moze to a moze tamto. Konkrety prosze pisac co zrobic zeby to wkoncu jechalo a z tego co wiem to ladnie sie wkreca odlokowana. :P

 

obawiam się ze tu mozemy nie wiedzieć, ale mozesz za to zapytac w tematach o dtte w koncu ten sam silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam takie pytanie jest tu jakis dobry znawca od tych TDR 125 bo kumpel chcialby ja odblokowac; na postoju kreci sie do 12 tys obr. takze watpie zeby byl to moduł tak normalnie leci tylko 100. Wiecie co zrobic zeby odblokowac to badziewie tylko nie gdybajcie jak wyzej ze moze to a moze tamto. Konkrety prosze pisac co zrobic zeby to wkoncu jechalo a z tego co wiem to ladnie sie wkreca odlokowana. :icon_mrgreen:

Z tego co wiem to sa blokowane na cdi, zaworze wydechowym i maja zwężke w tłumiku ;)

 

ale kto takim sprzętem jak tdr stoi w korkach jak tdr-ką świetnie można przeciskać się w korkachJ

Mi sie zdaża stać :P Czasami stanie katamaran prawie na srodku, bo kierowca mu si widzieć co sie dzieje z przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was ponownie :icon_mrgreen:

prosze o porównanie yamahy TDR z aprilia PEGASO 125. motocykle sa raczej podobne jeśli chodzi o przeznaczenie :crossy: zainteresowałem się pegaseo, wiec chciałem zapytać o was czym się różnią? jak w porównaniu jeździ aprilia? który lepszy ? i t p i t d:icon_mrgreen: ktos wie?

wiem ze dla was tdr'ka to najlepszy sprzet :icon_razz: ale proszę o szczera odpowiedz.

pozdro

przy okazji prosze o male porównanie wymienionych motocykli z cagivą super city (również 125)

oto link :crossy:

Edytowane przez cubix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...