Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Byłbym zainteresowany tylko raczej w blizej nieokreslonym czasie tj. moze za miesiac a moze za pol roku, ale gdy bede gotowy na zakup to sie odezwe. Dzieki za odp:)

 

A tak w ogole to w jakiej cenie sa te wydechy mniej wiecej? I czy warto dokladac NAPRAWDE do tych termignoni czy lepiej kupic cos tanszego? chodzi mi o same koncowki

 

Aha i jeszcze jedno mam pytanie. Chcialbym ztail-chopowac mojego monsterka. Nie wiecie czy gdzies sa dostepne takie zestawy (albo co) do tail-choppingu? Tj zeby zawiesic tablice, kierunki, i podswietlenie tablicy. Albo czy widzial ktos taka lampe tylna led w sprzedaży ze zintegrowanymi kierunkami? (widzialem taka na youtubie) Wtedy by to rozwiazalo problem. Dzieki z gory

 

Pozdr

Gdzie nabyłes te LeoVince?

 

LeoVince kupiłem na ebayu od Niemców-400zl taniej niż w Polsce tu masz link:http://cgi.ebay.pl:80/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290102203184&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:PL:11

Tail-chop robiłem sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeoVince kupiłem na ebayu od Niemców-400zl taniej niż w Polsce tu masz link:http://cgi.ebay.pl:80/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290102203184&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:PL:11

Tail-chop robiłem sam

 

 

Leo sa perfekcyjnie zrobione, wykrecanie rur i spawanie ksztaltek to mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo czy widzial ktos taka lampe tylna led w sprzedaży ze zintegrowanymi kierunkami?

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/Sprzedam-Lam...kli-t96335.html

Napisz zapytaj może trafisz.

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony chcialbym dodac ze te kierunki ze strony louisa sa badziewne troszkie w porownaniu do oryginalow- ja wiem ze mniejsze sa zgrabniejsze, ale uwazam ze bezpieczenstwo jest na 1 miejsu- a duzo zapuszkowanych pacanow w kapeluszach nie zwraca zbytnio uwagi na czyjes kierunki- ja tam bym wsadzil jakby sie dalo zaroweczki halogenowe- zeby debile z daleka widzieli i nie bylo watpliwosci ze masz zamiar skrecac- przemysl to, bo juz sie spotkalem ze potracil ktos motocykliste, bo nie widzial wrzuconego kierunku...

Oj Panowie bitwa przegrana- twinkilinki z zespolu jamacha znow pokonal Niezwyciezone Ducati- moze kto ma dobry kontakt z Teamem Fabrycznym i zmotywujem ich Piotrkową Sliwowicą :notworthy: :clap: moze chlopaki sie poprawia...

Adramlech jakbys mial czas- rzuc okiem na www.tuckerrocky.com i popatrz coz tam jest oferowane- wejdz w for consumers, a potem street , a potem z paseczka sportbikes...

Pozdr. Janeczek Klekotkowy(Klekoteczek wreszcie umyty :crossy: ),Pytanie: ...co to jest różniczka? Odp: Wyniczek odejmowanka....powala mnie to dzis na kolana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jedyna nadzieja w Baylisticu....raz, dwa, trzy- zeby sie udalo, zeby sie udalo...

A tak naprawde nie bedzie latwo z przyczyn o ktorych pisalem stronke wczesniej- bo Miller Track szybkim jest i ryzojady beda favoritamy :notworthy: :crossy: - jednak moze Baylistic zrobi jak dawniej Kaszpirowski: adin, dwa, tri...

Pozdr i ide sprawdzac Worldsbk.com Wasz Janek 748 S.

 

 

I juz po ptokach- Bayliss juz nie jedzie....moze jeszcze w 2 wyscigu???

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony chcialbym dodac ze te kierunki ze strony louisa sa badziewne troszkie w porownaniu do oryginalow- ja wiem ze mniejsze sa zgrabniejsze, ale uwazam ze bezpieczenstwo jest na 1 miejsu- a duzo zapuszkowanych pacanow w kapeluszach nie zwraca zbytnio uwagi na czyjes kierunki- ja tam bym wsadzil jakby sie dalo zaroweczki halogenowe- zeby debile z daleka widzieli i nie bylo watpliwosci ze masz zamiar skrecac- przemysl to, bo juz sie spotkalem ze potracil ktos motocykliste, bo nie widzial wrzuconego kierunku...

Oj Panowie bitwa przegrana- twinkilinki z zespolu jamacha znow pokonal Niezwyciezone Ducati- moze kto ma dobry kontakt z Teamem Fabrycznym i zmotywujem ich Piotrkową Sliwowicą :icon_mrgreen: :buttrock: moze chlopaki sie poprawia...

Adramlech jakbys mial czas- rzuc okiem na www.tuckerrocky.com i popatrz coz tam jest oferowane- wejdz w for consumers, a potem street , a potem z paseczka sportbikes...

Pozdr. Janeczek Klekotkowy(Klekoteczek wreszcie umyty :icon_mrgreen: ),Pytanie: ...co to jest różniczka? Odp: Wyniczek odejmowanka....powala mnie to dzis na kolana :D

 

 

 

Kiedys pytalem wielu ludzi co zrobic z 'naszymi' lampami z tylu- dziwne ulozenie zarowek, ciemne klosze itp. Zadaje sie, ze ten gostek: http://www.allegro.pl/item374079318_2szt_3...op_zarowki.html polecal te zarowki jako jedyne pasukace do naszych Superbike. Cena za pare...moze sprobowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowych milosnikow jedynej slusznej marki :buttrock: Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad stuningowaniem mojego Monsterka a mianowicie chcialbym zrobic cos takiego -

http://www.ducatisuite.com/mufflers.html

 

No i teraz pytanie do Was. Czy jest sens robienia czegos takiego tzn czy wrazenia dzwiekowe beda lepsze? Robił to ktos z was?

 

I pytanie nr 2. Szukalem tu na forum, nie wiem czy za slabo ale znalezc nie moglem do konca czego szukalem. Gdzie mozna kupic wydechy Termignoni w Polsce? I czy jezeli chodzi o wrazenia dzwiekowe to czy wydechy innych firm (LeoVince, Arrow, Akrapovic) sa tez warte uwagi czy do Termi nei ma zadnego porownania?

 

Pozdrawiam

 

Dwie sprawy

Termi jak już ktoś napisal możesz kupić w DucatiStore w Wawie, a do końca czerwca jest promocja.

A teraz kwestia kosztów. Fakt Termi wydają się dość drogie w zakupie cena bez rabatów to coś koło 5 z hakiem lub ponad 8 tys za kompletny wydech. (ceny podałem dla S4R dla innych mogą się różnić)

Ale teraz uważaj za tą cenę w obydwu przypadkach dostajesz nie tylko końcówki z super brzmieniem i o dziwo naprawdę dobrze wykonane, ale też sportowy filtr powietrza i co najważniejsze ECU (komputer), który powoduje że zyskujesz nawet dość spore grono rączych koników. Za wyższą cenę masz dodatkowo kolektor, dzięki któremu pozbywasz się tej śmiesznej puchy pod motocyklem i zyskujesz jeszcze więcej włoskich koników.

Pamiętaj, że same końcówki przerobione czy oryginalne dadzą Ci dźwięk ale mogą zabrać moment albo przesunąć go w inny zakres obrotów, stracisz dynamikę. ECU i filtr zapobiega temu, a dodatkowo wygładza i podwyższa krzywe momentu i mocy. Dźwięk masz w gratisie. :icon_mrgreen:

Oczywiście znając się na chip tuningu i dysponując hamownią można próbowac standardowy ECU przestroić ale efekty nie sa gwarantowane no i trzeba wiedzieć co się robi żeby nie pogorszyć. :icon_mrgreen:

Się rozpisałem

 

Acha w DSW mają też wydeszki ZARDa ale bez ECU i filtrów.

 

Jeszcze mi się krew buzuje na tego młokosa na chińszczyźnie pyskującego na starszych doświadczonych.

Ech ... jeszcze kiedyś kupi europejski motocykl, jak bóg da i przeprosi.

Forza Ducatisti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowych milosnikow jedynej slusznej marki ;) Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad stuningowaniem mojego Monsterka a mianowicie chcialbym zrobic cos takiego -

http://www.ducatisuite.com/mufflers.html

 

No i teraz pytanie do Was. Czy jest sens robienia czegos takiego tzn czy wrazenia dzwiekowe beda lepsze? Robił to ktos z was?

 

I pytanie nr 2. Szukalem tu na forum, nie wiem czy za slabo ale znalezc nie moglem do konca czego szukalem. Gdzie mozna kupic wydechy Termignoni w Polsce? I czy jezeli chodzi o wrazenia dzwiekowe to czy wydechy innych firm (LeoVince, Arrow, Akrapovic) sa tez warte uwagi czy do Termi nei ma zadnego porownania?

 

Pozdrawiam

 

 

Moja żona ma Monstera 900 i właśnie we Włoszech ktoś tak wypatroszył orginalny wydech.Ja mam ST4S i jak jeżdżę :P z nią to się wpędzam w kompleksy ;) .Mieszkam w Twierdzy Modlin z Sochaczewa nie masz do mnie daleko przyjedź kiedyś założymy je na chwile do twojego posłuchasz,przejedziesz się z nimi i łatwiej ci będzie decyzją podjąć a jak będziesz chciał to je odrazu tak możemy-te twoje przerobić.Jak jadę za tą moją w małej odległości 2-3m to od DUDNIĄCEGO BASU aż mnie małżowiny bolą z daleka wrażenie jakby się buża miała zacząć za chwile,i o dziwo wcale za głośne nie są.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Termi wydają się dość drogie w zakupie cena bez rabatów to coś koło 5 z hakiem lub ponad 8 tys za kompletny wydech.

 

5-8 z hakiem? Bardziej bym sie sklanial do czegos jednak tanszego tzn 3 tys max tylko jak mowisz ze moze mi peformance ( ;) ) troche siąść to musialbym sie w ogole nad zmiana wydechow zastanowic. Dzieki wielkie za odp. ;)

 

Fakt Termi wydają się dość drogie w zakupie cena bez rabatów to coś koło 5 z hakiem lub ponad 8 tys za kompletny wydech.

 

5-8 z hakiem? Bardziej bym sie sklanial do czegos jednak tanszego tzn 3 tys max tylko jak mowisz ze moze mi peformance ( :P ) troche siąść to musialbym sie w ogole nad zmiana wydechow zastanowic. Dzieki wielkie za odp. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-8 z hakiem? Bardziej bym sie sklanial do czegos jednak tanszego tzn 3 tys max tylko jak mowisz ze moze mi peformance ( :P ) troche siąść to musialbym sie w ogole nad zmiana wydechow zastanowic. Dzieki wielkie za odp. :bigrazz:

Najlepiej zapytaj w DSW dadzą Ci cenę dla Twojego modelu z aktualną promocją, może się zdecydujesz.

Powiem Ci, że różnica pomiędzy standardowym S4R, a takim z pełnym wydechem jest ogromna. 17 KM i dużo więcej NM niby wydaje się niewwiele ale zmienia Monstera w prawdziwego potwora. Same końcówki pewnie kosztują koło 3 tys a tu masz jeszcze ECU filtr i ewentualnie kolektor. Moim zdaniem opłaca się ja w każdym bądź razie zbieram kasę na pełne Termignoni.

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem zkrzyknąć chłopaków i jedną dziewczynę(jedyna członkinię) na jakiś wypad niedzielny i generalnie klub dał d.py. Ci chłopcy, którzy zawsze stawiają się na wspólne wypady akurat mieli usprawiedliwienie ale reszta to nawet nie odpisała. Finalnie pojechaliśmy z kumplem na maxiskuterze (Aprilia Atlantic 500) bo bardzo chciał jechać. Ja jechałem z Nina a on sam więc powiem Wam,że żwawo się nawet jechało i ten "skuterek" spokojnie pędził 120-130 a raz nawet 150. Pojechaliśmy do zamku w Ogrodzieńcu i z całego "krakowskiego" klubu stawił się oprócz mnie Yasec z Łodzi!!!. Na następnym spotkaniu trza się wziąć za wychowanie, ściągnąć pasa i ...

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...