Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż - w takim razie nie kupię tego 999 :cool: (żartowałem). Tak tylko podrzuciłem, coby go obgadać i widzę, że wystarcza dla wytrawnych Desmomaniaków rzut oczka i od razu wiadomo co i jak. Normalnie szacunek :biggrin: Może i ja kiedyś tak będę potrafił

 

A tak przy okazji - dziś była zajefajna pogoda (trochę słońca, sucho, choć wiało)

Kris

 

PS i jeszcze jedna propozycja http://allegro.pl/item267813758_ducati_e_is_900_monster.html - ten chociaż sie przyznał, że nie jest bezwypadkowy

 

dodatkowo nowa wersja http://allegro.pl/item267845524_malaguti_d..._senda_gpr.html - sprzęt z kolekcji Ducati Corse :buttrock:

 

a na koniec - motor mechanika z Krakowa http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M588276 :icon_razz:

 

 

Tak, to Paso jest Tomka, wart polecenia. 999 jakos dziwnie zajezdza...dlaczego nikt w Wawie nie kupil go do tej pory? Okazje sa rozchwytywane na pniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Paso jest Tomka, wart polecenia. 999 jakos dziwnie zajezdza...dlaczego nikt w Wawie nie kupil go do tej pory? Okazje sa rozchwytywane na pniu.

 

może nie było nikogo, kto się zna na sprzęcie lub większość, którzy się interesowali poznali się na nim :icon_mrgreen:

 

i jeszcze jeden dodatek z innego tematu http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page...eID=5540&Page=1 - ciekawa maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Tomek sprzedaje Paso - zawsze bede Go kojarzyl z tym moto. Mam nadzieje, ze wroci jednak do grodu Kraka i bedzie sie zajmowal naszymi Ducami :icon_rolleyes: Super fachowec a do tego z pasja... W samym zas ogloszeniu czuje reke Prezesa :)

Co do "okazji" z allegro, to juz dawno zrozumialem, ze jesli chce sie miec Cukiereczka, nie bitego, pewnego - to trzeba zaplacic normalna, albo i wyzsza od rynkowej ceny. Prawdziwe okazje trafiaja sie raz na milion, a tylu Ducatow to nie ma w Polsce :-) 999 ma dosc ciekawa cene, ale jak ktos choc troche zna modele i wie na co patrzec to od razu widzi ze daleko mu do idealu... Dobrze, ze na razie Ducaty malo popularne i zawsze mozna zebrac info od Desmomaniakow lub na forum. Moze to zabrzmi troche "nacjonalistycznie", ale bylo by naprawde super zeby Ducatami jezdzili prawdziwi zapalency, a wszelkie japonskie "okazje" zostawmy handlarzom, lanserom i innym zwierzakom.

 

Pozdrawiam kazdego kto dosiada dwoch cylindrów i rozrzadu desmo (chyba ze ktos jezdzi jednocylindrowym klasykiem)

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam Świeżak, ja kupiłem dość dobrze mojego szczura... Co prawda nie ma extrasów, ale był w dobrej kondycji technicznej.

No to tera trzeba czekać do wiosny, u mnie leży już 12 cm sniegu :cool:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w dobrej kondycji to mozna wygrzebac w dobrej cenie... Ale takie "cukiereczka" to juz ciezko... :banghead: Choc nie ukrywam ze mi sie udalo w niemieckiej sieci wygrzebac. I jak patrze po cenach to naprawde dobrze trafilem. Ale to pewno dlatego ze nie zamierzalem w tym roku zmieniac i tak samo "wskoczylo" :bigrazz: Bo jak bym byl na kupnie to pewno bylo by ciezej :biggrin:

A teraz lap za lopate i do odsniezania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Nowy sprzęt, na gwarancji za 60% ceny. Aż mi mowe odjęło jak go zobaczyłem na własne oczy. Tez się nastawiałem , że na spokojnie,że do wiosny kupa czasu, może coś znajde a tu pac i kupiłem dzień po sprzedaży mojego SS900. Do zakupów motocyklowych to ja mam farta, do kobiet też :icon_rolleyes:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Nowy sprzęt, na gwarancji za 60% ceny. Aż mi mowe odjęło jak go zobaczyłem na własne oczy. Tez się nastawiałem , że na spokojnie,że do wiosny kupa czasu, może coś znajde a tu pac i kupiłem dzień po sprzedaży mojego SS900. Do zakupów motocyklowych to ja mam farta, do kobiet też :biggrin:

 

to chyba masz fart do kobiet i do motorów też (nie myl kolejności :icon_biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy go w komisie motocyklowym u gościa przy wylocie do Wrześni nie pamiętam ulicy napewno nr.posesji 114 a możesz go nie znać bo niebył on zarejstrowany tylko przywieziony prosto z włoch bo gość-właściciel komisu ma tam siostre i lata tam po motocykle .Ja też myśle sobie kupić przez ryśka jakiegoś S4 lub S4R.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy go w komisie motocyklowym u gościa przy wylocie do Wrześni nie pamiętam ulicy napewno nr.posesji 114 a możesz go nie znać bo niebył on zarejstrowany tylko przywieziony prosto z włoch bo gość-właściciel komisu ma tam siostre i lata tam po motocykle .Ja też myśle sobie kupić przez ryśka jakiegoś S4 lub S4R.

 

 

To chyba do mnie...tak, jest tam gosc, ktory za siatka przed domem trzyma rozne motocykle i skutery. Faktycznie- inni troche ze sprzedajacych psioczą, ze psuje ceny ciagnac hurtowo mopedki z Wloch od jakiegos krewniaka. Zgadza sie. He he, gdy bedziesz nastepnego kupowal to pisz- napijemy sie kawy i pogadamy. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos wczoraj przyuwazyl w Wiadomosciach lub Teleexpresie, ale niejaki Michael Schumacher, testowal Desmosedici (chyba z nr 12) na torze Valencia... Ubral sobie pomaranczowy kombinezon Dainese, zrobil piecdziesiat pare kolek. Niby nic dziwnego - ale jak uslyszalem, ze jedno z okrazen bylo o 5 sekund szybsze od Pedrosy, to zamarlem... Jak to mozliwe ze gosc jezdzacy amatorsko, wskakuje na Desmosedici i kreci czas tak duzo lepszy od goscia z czolowki MotoGP?? Chyba ze jakis chochlik dziennikarski... Rozumiem jeszcze w druga strone - Rossi w Ferrari F1. Chyba latwiej przesiasc sie z dwoch kol na cztery niz odwrotnie. Co to sie wyprawia....

Czas Pedrosy - 1'32.748

czas Schumachera - 1'37.9

 

Tak więc był to czas o 5 sek gorszy a nie lepszy od Pedrosy jak podawali niekompetentni dziennikarze. Oni mają klapki na oczach i widzą tylko formułe i Kubice...

Edytowane przez Jagdtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas Pedrosy - 1'32.748

czas Schumachera - 1'37.9

 

Tak więc był to czas o 5 sek gorszy a nie lepszy od Pedrosy jak podawali niekompetentni dziennikarze. Oni mają klapki na oczach i widzą tylko formułe i Kubice...

 

a może to po prostu jest manipulacja :banghead: :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja czy nie - to wg mnie i tak ;) dla Schumachera... 5 sekund na okrezeniu w stosunku do czasu Pedrosy to i tak mega wynik. Ja bym sie cieszyl pewnie z 20 :biggrin: O ile na pierwszym winklu Desmosedici by mnie nie wywiozlo na zielone :biggrin:

 

dokładnie tak :crossy: - ja pewnie jeszcze bym był gorszy (albo lepszy) - nie jeździłem zawodniczo na torze tak więc nie wiem ;)

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Desmomaniaków,

Mam do Was pytanie natury technicznej - od momentu kiedy założyłem do mojego monstera 620 otwarte tłumiki termignoni mam niekiedy sytuacje, przy puszczaniu sprzęgła i natychmiastowym pełnym otwarciu gazu, że na moment motocykl traci moc i dopiero po sekudzie, dwóch wraca do normy. Wyglądo to tak jakby dziura w mocy lub ślizgało się sprzegło. Czy wiecie co może być przyczyną - sprzegło czy zestrojenie mapy zapłonów pod wydechy.

Wielkie dzięki za Wasze opinie.

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...